Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Клаксона не работи,светна лампа,проблеми с една мареа жтд!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Клаксона не работи,светна лампа,проблеми с една мареа жтд!

    Купувайки колата на брат ми,видях,че не работи клаксона,викам си това е най-вероятно бушон,да така е...но бушона умишлено бе махнат и след това като сложиха нов разбрах защо,при пълен десен на волана,клаксона свири Може да откачи човек...Не знам колко има и връзкйа с проблема,но като е на габарити колата ,свети и десния фар на късите Ама като се зариби брат ми по тая кола,взехме я,сега трябва да се оправят тия неща....Някой ако има предвид от какво мож да е проблема,да пише!Предватително благодаря.
    ex.Мареа ТД100

    #2
    Грешно свързване във фара, или на друго място, или лоша маса ! Подобно е на проблема "цветомузика от десния стоп" . Фарът с пълна сила ли свети, или не? Ако да - значи е възможно да е правена някаква нескопосана интервенция за нещо, и това да е вторичен ефект.

    Коментар


      #3
      Може поне да кажеш каква е колата колега ....Ако е Фиатка .... проблема ти идва от меката(гъвкава) лента зад волана .... и аз имах същия проблем на скоро .... но с купуването на нова и сменяването и всичко се оправи ... Цена: около 25-30лв. зависи как я намеришhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...038&highlight=
      AUDI 1.8 20V TURBO
      ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        ivan_dice написа:
        Може поне да кажеш каква е колата колега ....
        Каква е колата пише още в заглавието

        Коментар


          #5
          Моя грешка не съм обърнал внимание ... Стига сме спамили темата на колегата ....
          AUDI 1.8 20V TURBO
          ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            други варианти освен тая връзкада си призная това с фара не ме притеснява кой знае колко,така или инъче едва ли брат ми ще кара на габарити само,но с клаксона е ненормално...а в тоя град,с това движение,клаксона е задължителен
            ex.Мареа ТД100

            Коментар


              #7
              да не се заричам но на 90% сам сигурен че е от нея ....
              AUDI 1.8 20V TURBO
              ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                колеги,а някой може ли да ми каже каква е тази лампичка,за какво индикира,брат ми каза,че като човъркали и оправяли бушоните,тая лампа е светнала Предварително се извинявам,че на снимката не се вижда никак добре,дано някой все пак успее да я различи и да каже за какво е??? На мен ми прилича на нещо като игла,в червено свети,вижда се къде се намира!
                ex.Мареа ТД100

                Коментар


                  #9
                  Това е индикация за наличието на някаква си грешка.За едни била:- спринцовка- душ батерия- иглаи какво ли още не, а за други - дюза.Освен с диагностика, няма начин да разберете що за грешка е записана.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    аз май си открих с гугъл каквото ми трябваше,мисля,че се навъзват нещата...Това ако е лампичката на "инжекциона" ще свети,защото колата не достига работна температура и се кара само студена...а това си го предполагам от какво е,мисля,че термостата му е за смяна и в началото на тая седмица като я обслужва ще смени и него
                    ex.Мареа ТД100

                    Коментар

                    Working...
                    X