Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странен "шум"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странен "шум"

    Значи както си карам градско , отзад (отдясно) някъде се чува звук подобен на тромба, само че много приглушен все едно идва от далече.
    Punto 55 SX

    #2
    Re: Странен "шум"

    mentor написа:
    Значи както си карам градско , отзад (отдясно) някъде се чува звук подобен на тромба, само че много приглушен все едно идва от далече.
    Същата работа с мойта само че отвреме на време когато си иска.Закарах я в сервиз ФИАТ прегледаха ми цялото окачване нищо не откриха и ми казаха че ми се пречувало или че може някой инструмент от багажника да бил.Може и така да е не спорих с тях защото на два дена я се обади я не.ИНтересното е че и моя шум идва отзад отдясно на Мареата

    Коментар


      #3
      ре

      Точно така.Чува се от време на време ама понякога доста често. От начало докато се усетя , че идва от колата бая се озъртах да не би някой да ми свири.Сигурно няма връзка но като развия капачката на резервоара излизат доста пари /карам на газ и недържа много бензин/.На голфа никога не се е случвало.
      Punto 55 SX

      Коментар


        #4
        Re: ре

        mentor написа:
        Точно така.Чува се от време на време ама понякога доста често. От начало докато се усетя , че идва от колата бая се озъртах да не би някой да ми свири.Сигурно няма връзка но като развия капачката на резервоара излизат доста пари /карам на газ и недържа много бензин/.На голфа никога не се е случвало.
        Колеги,въпреки че шум и звук е нещо много трудно за описване /друго е да го чуеш !! /,от този последния пост мисля,че става въпрос за шума от клапана на системата за вентилация на резервоара,/подобен е,не се наемам да го описвам/,чува се обикновено като спреш в горещо време/и не само...Спокойно, нормално е...
        Ex. Grande Punto Driver

        Коментар

        Working...
        X