Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко бензим имам?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    По повод ОФФТОПИКА - това важи сигурно за 2/3 поне от харата тука - ако можем да си го позволим - няма да караме на газ - макар че не бих се отказал от една брава на метан или с фабрична газова а не приспособленията които нашите "майстори" монтират - но това е съвсем друга теме и ще я захвана някой ден ама...По повод бензиномера - освен ФИАТ има само още една кола на която бензиномера реагира моментално на промените а това е ЛАДА - може би по наследство от италианския си баща. Не знам защо така са го решили инженерите на ФИАТ но трябва да призная че по зле направен бензиномер не съм виждал. Карам доста видове коли освен моята и мога да кажа че омразните ми опели са с доста по точни бензиномери, VW и АУДИ също, да не говорим за една Мазда дето имах преди години на която отчиташе с точност 0,5литра и то ВЯРНО! Винаги съм се замислял защо поне не са направили стрелката да реагира трудно на промените - предполагам става дума за проста схемичка - тогава няма да отчита моментните колебания при завой и т.н. а просто ще дава някаква осреднена индикация.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #17
      И аз за ОФФТОПИКА - пуснах едно търсене в mobile.bg за FIAT Coupe - оказа се, че повече от 50% от продаваните автомобили са с газова уредба?!?!?
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #18
        И пак за офтопика, Zaphod, приятелю с такова впечатление си останал, защото поне 6 обяви в момента на споменатия сайт са измислени, и на точно от тях има газови уредби. Тея коли са копи/пейст от мобил.де...А защо е друг въпрос. Има един пич дето си продава Купето от София и е с агу, пак в този сайт. За ко го е турил той си знае.

        Коментар

        Working...
        X