Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

UNO карбуратор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    UNO карбуратор

    Колеги помощ!Става въпрос за UNO 45 S/fire/ мотор. Не искаше да работи на обороти, и аз реших да сваля жигл.,този за въздуха, продухах го малко и се оправи.После обаче пак стана така и тогава реших да сменя целия жигл.И ТОГАВА ПРОБЛЕМА СТАНА СЕРИОЗЕН Завъртях новия жигл.стегнах го добре реших да запаля..........НЕ ИСКА! Викам си аз,чакай да си сложа стария жигл.поне да се прибера.Когато се опитах да го сваля той просто се скъса,едната част остана вътре, с една пинсета изкарах другата, но ми се струва че едно малко парченце си остана там и сега не мога да го изкарам. Сложих си стария жигл.колата запали, от Пловдив до Хасково се прибрах така, но когато я оставя на свободна, работи неравномерно,опитва се да загасне, понякога дори успява, стрелката на екона вътре играе нагоре-надолу, явно това парченце прави някакви мизерии. Ако някой има идея как да отстраня проблема ще съм му благодарен! Лека и безаварийна на всички

    #2
    иди на сервиз или си купи инструмент с който се развиват скъсани болтове отвий парчето което е останало и нов жигльор слагаш и готово
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Да ама така няма да стане,защото тази част на жигл.дето е с резба аз я изкарах, в смисъл отвъртях я и готово ,но се счупи останалата част от жигл.Той нали е дин дълъг и се разглобява на две части.Като погледна в отвора дето се слага жигл се вижда една малка дупчица и там като че ли е засегнало едно парченце.Мина ми през ума да пробвам с една малка бургийка ама не знам дали ше стане нещо.Имам един резервен карборатор,утре ше сложа него,но ми се иска и този да го направя някак си. Благодаря все пак!

      Коментар


        #4
        ами като свалиш карба и като го поблъскаш малко не ще ли да изпадне гадината
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          И така пробвах, неще.Сега смених само горната част с другия карб.Аз в стремежа си да го изкарам с една пинсета май го вкарах повече.Сега си мисля ако го да го разпробия от обратната страна и после да го запоя пак. Или е тъпа идея.

          Коментар

          Working...
          X