Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпроси за Stilo :?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпроси за Stilo :?

    та значи хареса ми колата, но като разгледах по другите форуми доста ги плюят фиатите и реших да пиша и във форума на фиат...Какво ви е мнението за колата и по принцип за марката фиат ? Надявам се на обективни мнения от хора, които притежават такива автомобили.благодаря предварително!

    #2
    Надявам се знаеш как се използва Search функцията във форума ...
    '08 Alfa Romeo 147 Q2
    ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

    Коментар


      #3
      Колега наистина е така че много плюят по Фиат. Аз ще ти кажа за 1 година и половина какво съм сменил по типото значи консумативите ги изключвам един кормилен накрайник по предницата имах проблем със запалването оказа се един датчик температурен. Имам приятел който имаше типо 1.8 16v и сега си купи Фиат Стило това си е все пак нова количка и не е имал никакви оплаквания. Аз когато да си купя типото ми казваха не си купувай фиат ще имаш проблеми с електроники ала бала и таблото дигиталното да чукна на дърво година и половина вече работи. Върви си колата няма проблеми и не съжалявам че си взех фиат и сега ако посабера парички съм се навил да си взема Фиат Браво
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #4
        Колега, разходи се малко из форума и прочети, пък тогава питай! Жокери:Google търсене във форумаТърсачка на форума
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар

        Working...
        X