Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сменя радиатор на парно - Брава?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се сменя радиатор на парно - Брава?

    Трябва ли да се сваля цялото табло, или има и по-нормален начин?
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Сваляш жабката за да ти е по-лесно и там ще видиш 4бр. видийки който ги развиваш , сваляш и двата мъркуча който влизат в радиатора и го издърпваш. Става за не повече от 30-40мин свалянето и качването.Успех.
    Италианските коли са номер 1

    Коментар


      #3
      Значи да разбирам, че не се сваля таблото? Колата е с климатроник, ако има някакво значение... то така, или иначе по схемите изпарителя се пада доста зад радиаторчето. Все още не ми се налага да го сменям, защото с една добавка, като че ли спря лекия теч, но все пак искам да се информирам, какво ме чака някой ден... А евентуално имате ли представа за цена на ново радиаторче?
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Моята BRAVA е склиматик и радиатора на парното се сваля точно по описания начин. А в сервиз вземат 80лв за тази операция.

        Коментар


          #5
          Vladim написа:
          Значи да разбирам, че не се сваля таблото? Колата е с климатроник, ако има някакво значение... то така, или иначе по схемите изпарителя се пада доста зад радиаторчето. Все още не ми се налага да го сменям, защото с една добавка, като че ли спря лекия теч, но все пак искам да се информирам, какво ме чака някой ден... А евентуално имате ли представа за цена на ново радиаторче?
          Не те чака кой-знае какво! Радиаторчето както ти казва shefa се демонтира и монтира в рамките на час!Но тарифата за смяна е такава, заради сложноста при смяната на повечето немски автовагени!Иначе, цената на радиаторчето е в рамките на 60-80лв.

          Коментар


            #6
            Ясно, значи ще се справя! Благодаря ви за информациата!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар

            Working...
            X