Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Червен ключ за Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Червен ключ за Брава

    Здравейте колеги,искам да питам дали има смисал да си купия Брава само с един син ключ-без червенключ и KEY CARD?От много голямо значение ли е?Бравата е 1.6 16V и според продавача е 2001 на стъклата пише 1999 но цената е 5200лв.
    Brava 1.8 16V

    #2
    Тази тема е описана някъде подробно! Потърси по сеиозно. А аз съм само със синия ключ! Нещо не ми се дават 75-80 лева за още един. Лично мое мнение е че няма страшно, като казвам че не съм специалист!
    Fiat Punto 1.1 1996

    Коментар


      #3
      90% от колите на старо нямат този червен ключ. Това ще ти даде шанс да се попазариш за цената. Иначе дубликат на синия струва 70-80лв.
      Fiat Bravo GT -> дзверчето

      Коментар


        #4
        Колега, по въпроса за ключа погледни тук: http://www.fiat-bg.org/forum/viewforum.php?f=27Лично според мен не е проблем да вземеш колата дори с един син ключ. Може да ти се нарави дупликат. А за мастер ключ... май никой още ме е ревнал, че има нужда.Отностно цената... ако е без мито, ОК. Иначе е бзумно ниска. След, като на всички стякла пише 1999 значи е произведена тогава, или в най-добрия случай началото на 2000. Погледни коланите долу имат нещо, като етикет, там пише и годината на производство.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          А също и ако вкараш VIN кода тук http://www.fiat-bg.org:7080/navi?KEY=STARTUP.... ще ти изпише годината и месеца на производство.
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            .

            Абе братле взимай я кво се чуудиш и аз моята я взех с един ключ и си направих едно дубликатче и всичко е окпроблем можеш да имаш само ако при свален акумулатор се опиташ да запалиш ама ти няма да прайш такива работи нали Успех

            Коментар


              #7
              Взимай, ако само това е проблема. Пазари се заради ключовете. Правиш после задължително дубликат на ключа, защото ако го изгубиш процедурата става скъпа.

              Коментар


                #8
                Аз чух едни слухове че ако няма6 4ервения ключ с кода не можеш да направиш добликатен ключ.Защото за да се направи нов ключ трябвало да се влезе в сервизнот менюс кармъза ключа де се постави новият ключ да се вкара паролата и да може самия компютър да си запише ключа доколко е вярно незнам

                Коментар


                  #9
                  gdd55 написа:
                  Аз чух едни слухове че ако няма6 4ервения ключ с кода не можеш да направиш добликатен ключ.Защото за да се направи нов ключ трябвало да се влезе в сервизнот менюс кармъза ключа де се постави новият ключ да се вкара паролата и да може самия компютър да си запише ключа доколко е вярно незнам
                  Не е така, няма проблем без червеният ключ да се направи дубликат на синия! Това е сигурна информация! Няма проблем да се копира кода на синия и да се програмира върху новия. Тогава за имобилайзера двата ключа са, като един!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    Червен ключ

                    Аз пък имам само червен ключ, но досега от 4 месеца не съм имал проблем с паленето. Имам само проблем в това че при подаването на контакт не свети на таблото ключа. Не знам дали това означава някакъв проблем, иначе инжектора първоначално свети 4-5 секунди и угасва. Да чукна на дърво засега.

                    Коментар


                      #11
                      Re: Червен ключ

                      bostan написа:
                      Аз пък имам само червен ключ, но досега от 4 месеца не съм имал проблем с паленето. Имам само проблем в това че при подаването на контакт не свети на таблото ключа. Не знам дали това означава някакъв проблем, иначе инжектора първоначално свети 4-5 секунди и угасва. Да чукна на дърво засега.
                      Aз пък има един приятел с Алфа 156 червена на цвят и двата му ключа са червени

                      Коментар


                        #12
                        Re: Червен ключ

                        bostan написа:
                        Аз пък имам само червен ключ, но досега от 4 месеца не съм имал проблем с паленето. Имам само проблем в това че при подаването на контакт не свети на таблото ключа. Не знам дали това означава някакъв проблем, иначе инжектора първоначално свети 4-5 секунди и угасва. Да чукна на дърво засега.
                        Искаш да кажеш, че не свети символът с ключа и надписа CODE под него?
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар

                        Working...
                        X