Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цени на части и ремонти за Фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цени на части и ремонти за Фиат

    Здрвейте, пускам една тема по идея на алфа форума, надявам се да не се повтарям. Нека всеки да напише ремонтите, които е правил, включвайки и цени, за да може все още незаразените с "Фиат" мозъци да се ориентират правилноСмяна на термостат 80 леваСмяна на ремъци, масла, ролки, филтри 550 левасмяна на съединител + радиаторче за парно 300 лева.Ами май е това, за което се сещам.Колата е Фиат Браво 1,6 97- ма година
    Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

    #2
    Ние в дизеловата част си имаме такава тема http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=20039Иначе идеята е добра, но тръгна ли да изброявам всичко цял ден няма да ми стигне....всичко го има в подписа ми
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #3
      Темата е чудесна,даже според мен ако стане "важна" ще бъде доста интересна.Ангренажен ремък + ролка 70лв,труд 50лвКранче парно 17лв,труд 0лв (аз бях майстора)Масло 15w40-38лвВъздушен филтър 8лвМаслен филтър около 6лв бешеГоривен филтър 12 лвТруд 40лвПредни носачи 2бр. Ocap по 75лв=150лв,труд 0лв,реглаж 30лвЗадни амортесиори 2бр Dempo двойнодеистващи по 35лв=70лв.Труд 0 лвЛамбда сонда 180лв. (гореше ми 16.5/100 граядско заради старата неработеща)Биалетки 2бр по 6лв=12лв. Труд 0лвДистрибуторна капачка+палец 50лв с труда.Кабели+свещи бош 120лв труд 0Предни спирачни маркучета 2бр по 9лв=18лв. Труд 0лв.Ами това са основните неща които се сещам,но има и други.Това е сменено за 3 години откакто я имам.
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар


        #4
        Смяна на предни носачи 2 бр. по 75 лева, труд 50 левасмяна на бобина 125 лева от Auto plus, труд незнайнопоставяне на газова уредба 440 лева BRCСигурно ще се сетя и още нещо, като знам колко пари съм дал за тоя Фиат....
        Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

        Коментар


          #5
          Не виждам смисъл от съществуването на тази тема в този вид - припокрива се със съществуваща. Евентуално би била полезна, ако стане само за бензиновите фиати (по аналогия с тази за дизеловите) и съответно отиде в раздел Бензинови двигатели.
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            Pecho написа:
            Не виждам смисъл от съществуването на тази тема в този вид - припокрива се със съществуваща. Евентуално би била полезна, ако стане само за бензиновите фиати (по аналогия с тази за дизеловите) и съответно отиде в раздел Бензинови двигатели.
            Да не е лоша идея това. Аз съм за местенето :D

            Коментар


              #7
              temata e 4udesna i az sum "za" premestvaneto v benzinoviq razdelp.p. v rabotata nqmam kirilica-sorry1.12. Писането на кирилица е задължително.Модераторски екип на fiat-bg.org
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #8
                имаше такава тема в Сервизи и магазини. аз лично съм писал там, ама е изостанала доста назад и сега ме мързи да я търся...
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  #9
                  donnna написа:
                  имаше такава тема в Сервизи и магазини. аз лично съм писал там, ама е изостанала доста назад и сега ме мързи да я търся...
                  Да ама няма да е лошо да си има една за дизели в раздела Дизелови двигатели и една за бензинките в Бензинови двигатели, така поне няма да е каша.

                  Коментар


                    #10
                    ето я - преместена е в Консумативи... http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=7799
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар

                    Working...
                    X