Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каде да си сменя катализатора

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каде да си сменя катализатора

    Здравеите колеги, кажете ми моля ви каде да си сменя катализатора с обикновен ауспух в Софиа и колко струва.благодаря ви.
    vsichko xubavo za fiat

    #2
    кола

    на много места ги изкупуват и ти излиза без пари ама трябва да питаш може и при квартални майстори може и в EМ Комплект
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Ако не е задръстен мой съвет е да не го пипаш!
      Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
      Втората......пак същата!
      (_-_)______////_______(_-_)
      Punto75-Вече на жената!
      Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

      Коментар


        #4
        Re: Каде да си сменя катализатора

        joreti написа:
        Здравеите колеги, кажете ми моля ви каде да си сменя катализатора с обикновен ауспух в Софиа и колко струва.благодаря ви.
        в палмата на сливница посока центъра между константин величков и опълченска.работят добре и евтино.съвет от мен -вземи си катализатора и го върни другаде за да избиеш парите за резонаторното гърне.
        Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

        Коментар


          #5
          смяна катализатор

          благодаря ви колеги, но мен личо ме устроива някаде да го сменя за резонатор без да давам пари като им оставя катализатора. Чувал сам от други че имало такава практика
          vsichko xubavo za fiat

          Коментар


            #6
            Потърси ’’Ауспуси Лазаров’’ има много добри отзиви
            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

            Коментар


              #7
              кАде ???????????????????????? В тоя форум няма и един ред без правописни грешки,които и един първокласник не би направил. Извинявам се ,ама ми писна!!!!
              Моля,пишете малко по-грамотно...

              Коментар


                #8
                смяна катализатор

                Братле тук обикновенно хората ги интересуват конкретни проблеми , Не са в час по български език?
                vsichko xubavo za fiat

                Коментар


                  #9
                  Re: Каде да си сменя катализатора

                  sonicempire написа:
                  joreti написа:
                  Здравеите колеги, кажете ми моля ви каде да си сменя катализатора с обикновен ауспух в Софиа и колко струва.благодаря ви.
                  в палмата на сливница посока центъра между константин величков и опълченска.работят добре и евтино.съвет от мен -вземи си катализатора и го върни другаде за да избиеш парите за резонаторното гърне.
                  Аз махнах моя катализатор там и имаше опция да го оставя,да ми дадат 20лв и да ми сложат резонаторна тръба,но си го взех и дадох 20лв за смяната му с тръбата
                  браво 1.6 16v 1997 103hp
                  колкото повече,толкова повече

                  Коментар

                  Working...
                  X