Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ с рейка за фиат!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ с рейка за фиат!

    Значи колата ми е Fiat palio и искам да знам колко горе долу ще струва хидравлична рейка!

    #2
    Около 120лв. струва за Темпра чисто нова, но за палио не намирам. Какви са симптомите защо ще я сменяш?
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Изпуска масло от маншона

      Коментар


        #4
        колега обади се при италианеца ето ти и телефона :029555476 има всичко и не е скъпо
        Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

        Коментар


          #5
          Също така тази може да се рециклира.

          Коментар


            #6
            van_dal написа:
            Около 120лв. струва за Темпра чисто нова, но за палио не намирам. Какви са симптомите защо ще я сменяш?
            Да не я бъркаш с механична?!? Къде има хидравлична рейка за 120 лв? Когато питах за Бравата, чиято рейка е същата като тази на Темпра, ми казаха цена за оригинална някъде към 2000 лв., без ДДС. Да не си забравил една нула? Накрая си взех от Италианеца за 100, или 150, не помня вече.

            Коментар


              #7
              Ами гледах цени в AXM, но не ми направи впечатление дали е механична, поне гледах за 2л. двигателя не ми се вярва за него да е мех.
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                Еми колега ,смени си маншона,или в краен сличай си рециклирай старата рейка (100 лв. ) . Нова рейка от магазин -ХИДРАВЛИЧНА -мяма под 400-500 лв!
                Моля,пишете малко по-грамотно...

                Коментар


                  #9
                  Колега до преди 3 месеца карах Темпра и аз имах проблем със рейката още когато купих колата,сам я свалих и дадох да я рециклират но изкара около 2 години и пак протече.Ремонта ми струваше 90лв. тогава но защото не я сваляха и качваха във сервиза а аз си свърших черната работа.Но ако са читави майсторите може да изкара и много повече време,а да взимаш друга втора употреба или нова според мен не си струва.

                  Коментар

                  Working...
                  X