Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предна седалка на Браво - не се движи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предна седалка на Браво - не се движи

    Колеги, става въпрос за ръчката, от която предната седалка се освобождава за да се наклони и мръдне напред (за да се качи някой от зад) - тзи от страни на седалката. Проблема е, че при повдигане на ръчката седалката не се освобождава. Някой има ли идея как се разглобява за да се стигне до механизма на ръчката. По нея видях само 1 винт, свалих го, обаче мисле че още нещо я държи.
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    #2
    Колега, проблемът е в една много засукана пружна. И моята е счупена - на пасажерската седалка. Но е голяма занимавка смяната. Аз не съм си играл да я сменям, но веднъж демонтирах седалката за да разгледам механизма и не ми се залавяше...

    Коментар


      #3
      Re: Предна седалка на Браво - не се движи

      Miraka написа:
      Колеги, става въпрос за ръчката, от която предната седалка се освобождава за да се наклони и мръдне напред (за да се качи някой от зад) - тзи от страни на седалката. Проблема е, че при повдигане на ръчката седалката не се освобождава. Някой има ли идея как се разглобява за да се стигне до механизма на ръчката. По нея видях само 1 винт, свалих го, обаче мисле че още нещо я държи.
      Здрасти колега.... намери ли решение на проблема....

      Коментар

      Working...
      X