Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

къде минава маркуча за чистачката

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    къде минава маркуча за чистачката

    Здравейте, въпросче имам за пътя на маркуча за задната врата на Бравата.Къде точно през купето минава и ка влиза в самата задна врата?

    #2
    Какъв е проблема? Вероятно не ти стига вода до отзад, нали? Проблема ти идва от запушено възвратно клапанче. Намира се зад АБС-а или казанчето за спирачна течност, маркучето минава точно зад кутийката с надпис FUSE. Сменяш клапана с нов или търсиш темата за ремонт във форума.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Може и да е спукано маркучето за водата. Виж, трябва да има един гумен маншон между купето и вратата, по който минават кабели и това маркуче!

      Коментар


        #4
        проблем е силна дума! просто има маркуч, който влиза в предната част на купето, но не влиза в задната врата (през маншона разбира се). За това питам за да проследя пътя....Може и по гаден сценарий...Да ми тече течност в самото купе и......

        Коментар


          #5
          Маркуча минава покрай левия праг под пластмасите. Бъди внимателен като ги демонтираш.

          Коментар


            #6
            Ето това исках да прочета защото предполагах а сега имам поне малко увереност.Гледах схемата в която е показано от къде минават кабелите за задната врата и имено от нея предполагах и за маркучето....Днес ще видя има ли поразии

            Коментар


              #7
              наистина много внимавай с прага, с много гадни копчета е и се троши много лесно. Аз си купувах после нов
              Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
              Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

              Коментар

              Working...
              X