Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за отоплението на фиат уно 92г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за отоплението на фиат уно 92г

    На фиат уно 1.1 92г неми работи отуплението което трябва да духа топло към тялото ми а то от там духа само студен въздух..Доколкото разбрах така е не само на моето фиатче.Та въпроса ми е дали има начин да се направи така че да си духа топло и от там.А и да питам значи понеже неми харсфа как сфетят фаровете на фиата ми мислех да си купя фаровте за магла които се монтират сериино на фиат темпра в предната броня.Аз си мисля че ще стане понеже иама каде дасе изреже, мястото е точно като за тях.Та кажете според вас може ли да се направи и колко струвеат тези фарове нови или втроа рака.Ако някои има излишни такива фарове да каже колко им иски аз сум навит да ги купя.

    #2
    Отоплението ти е OK, а там откъдето казваш ти вкарва въздуха отвън, за да се проветрява купето, ако искаш да е по-топло, трябва да го държиш в затворено положение. За допълнителните фаровете и аз съм го мислил, но препочитам да са от Фиат Уно SX или да е цяла броня с фаровете.Fiat Uno SXВентилация/Отопление Uno
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    Коментар


      #3
      Re: Въпрос за отуплението на фиат уно 92г

      niksun написа:
      На фиат уно 1.1 92г неми работи отуплението което трябва да духа топло към тялото ми а то от там духа само студен въздух..Доколкото разбрах така е не само на моето фиатче.Та въпроса ми е дали има начин да се направи така че да си духа топло и от там.А и да питам значи понеже неми харсфа как сфетят фаровете на фиата ми мислех да си купя фаровте за магла които се монтират сериино на фиат темпра в предната броня.Аз си мисля че ще стане понеже иама каде дасе изреже, мястото е точно като за тях.Та кажете според вас може ли да се направи и колко струвеат тези фарове нови или втроа рака.Ако някои има излишни такива фарове да каже колко им иски аз сум навит да ги купя.
      Ами аз си мисля, че за да получиш добър отговор на въпросите си, то най-малкото преди това трябва мъничко да се постараеш с правописа. Тук не е литературен форум, ама написани думи като "сфетят" вместо "светят", "харфса" вместо "харесва", "отупление" вместо "отопление", "магла" вместо "мъгла" и т.н....аз съм изумен.

      Коментар


        #4
        Re: Въпрос за отуплението на фиат уно 92г

        niksun написа:
        На фиат уно 1.1 92г неми работи отуплението което трябва да духа топло към тялото ми а то от там духа само студен въздух..Доколкото разбрах така е не само на моето фиатче.Та въпроса ми е дали има начин да се направи така че да си духа топло и от там.А и да питам значи понеже неми харсфа как сфетят фаровете на фиата ми мислех да си купя фаровте за магла които се монтират сериино на фиат темпра в предната броня.Аз си мисля че ще стане понеже иама каде дасе изреже, мястото е точно като за тях.Та кажете според вас може ли да се направи и колко струвеат тези фарове нови или втроа рака.Ако някои има излишни такива фарове да каже колко им иски аз сум навит да ги купя.
        и аз съм го мислил много време тва с отоплението през отворите на средната конзола и 2-3 кутии съм сменял от опити да измисля/в последствие за нищо не стават/ нещо но уви единственото разумно/ако може така да се нарече/ решение е поръчка да ти направят радиаторче със същата дължина но по високо около 5см и тогава с малко преправяне ще стане но аз така и не се реших да я направя тази операция
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар

        Working...
        X