Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колко товар поема пунто 1,2 1997

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колко товар поема пунто 1,2 1997

    Здравейте колегиинтересувам се до колко кг. може да вози тази каленка?
    ОСИГУРИ СИ ЛУКСА ДРУГОТО САМО ЩЕ ДОЙДЕ !!!!

    #2
    Re: колко товар поема пунто 1,2 1997

    DIDIKA25 написа:
    Здравейте колегиинтересувам се до колко кг. може да вози тази каленка?
    м по книжка бях чел че 2ма човека по 70-80 кг и товар багаж от 50 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 ,ама според мен може доста повече ,щото съм пренасял доста багаж за морето и обратно особено като манеш кората и свалиш задната седалка побира доста неща и подържа 80-100 км нормално ... аз съм с 1.1 при тебе трябва да е и по-добре.
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      10,12 км. м. теракот + дъщерята / 15 кг. / ... 4 плоскости ПДЧ 1830/3660 мм. нарязани на детайли най-дългия от които 2300 мм. - при затворени врати и прозорци п.п. и шофьора, и шофьора
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Re: колко товар поема пунто 1,2 1997

        DIDIKA25 написа:
        Здравейте колегиинтересувам се до колко кг. може да вози тази каленка?
        колега аз с такава съм и качвал по 350 400кг стока .нищо и няма само трябва да внимаваш с дупките и бабуните да не ти изпуснат амортесиорите
        Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

        Коментар


          #5
          АЗ -100КИЛА + 4 ЧОВЕКА КЪМ 300КИЛА +ГАЗОВА И БАГАЖ И ПОНАНГОРНОТО НА 5 С 90
          Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
          Втората......пак същата!
          (_-_)______////_______(_-_)
          Punto75-Вече на жената!
          Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

          Коментар


            #6
            Ай сега сериозно. На големия талон пише в т. F1-технически допустима максимална маса, а в т.G-маса на превозното средство. Разликата F1-G=полезен товар.Брей,цяла формула написах На практика не знам-който е товарил да каже

            Коментар


              #7


              :D така много благодаря за сериозните отговори!Аз питам защото ме помолиха за услуга и трябва да превозя едни хора на които общото им тегло е около 300кг. 350кг. (дебелички са ) и ми се щеше да знам все пак дали да се съгласявам или не защото не ми се ходи после на основен ремонт :D
              ОСИГУРИ СИ ЛУКСА ДРУГОТО САМО ЩЕ ДОЙДЕ !!!!

              Коментар


                #8
                Хахаха, каква била работата, хора ще возиш значи. Еми качвай ги бре, какъв основен ремонт те гони. Просто ще клекне доста колата, поне опитвай да избягваш дупките. :D
                1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                Коментар


                  #9
                  аз не бих с 4 човека става доста ниска от зад ... и почваш да опираш на полегналите ... и кат чуя крррр ми се къса сърцето ... тъи ,че си ходят пешшш с повече от 2ма (шофиор +1) човека си е мъка става тежка и тромава върви ама ти разваля удовлствието от карането .... въпреки ,че съм качвал 6 човека с мене Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 от тънките ... и бяга със 120 Yellow_Flash_Colorz_PDT_41 небих го пробвал повече и минах през 2 контролни поста без да ме спрат ...
                  >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                  Коментар

                  Working...
                  X