Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Размер на чистачки за Tipo.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Размер на чистачки за Tipo.

    Здравейте ,колеги!Имам проблем с чистачките на Типо-то - започнаха да ми дерат стъклото и ще трябва да ги сменям...Въпросът ми е следният ,какъв размер са чистачките ,понеже си харесах едни в един магазин - http://www.topspeed.bg/view_product.php?pid=1918 ,ето за тези става въпрос ,но като не знам какъв размер са не смея да ги поръчам...Та ако някой знае да помага ,много ще съм благодарен...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    #2
    Тази от страната на пътника е 480мм(става и на Мареата) п.с.За тази на водача ми се въртят некви 560-580 мм но не съм убеден на 100%!
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    Коментар


      #3
      Тук има комплект за Фиат и мисля, че и Типото е този стандарт http://www.emk-33.com/shop/index.php...12o2nd4o0f0tm6 А за чистачки Флекс виж тук: http://www.emk-33.com/shop/index.php...12o2nd4o0f0tm6 .Тези, които ти си харесал видях че са в инчове, така че трябва да пресметнеш възможно най-близкия размер

      Коментар


        #4
        Благодаря за отговорите ,колеги!!!Утре ще ида да видя до един магазин какви има и ще взимам някакви ,но при всяко положение няма да има компромис с качеството...
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          48 см и 53 см! По-голяма от 53 стърчи! И две по 48 да сложиш няма страшно!Валео винаги са имали добри чистачки, но тръдно се намират по отделно, все са в комплект!
          Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

          Коментар


            #6
            Forsaken написа:
            48 см и 53 см! По-голяма от 53 стърчи! И две по 48 да сложиш няма страшно!Валео винаги са имали добри чистачки, но тръдно се намират по отделно, все са в комплект!
            Ами аз днес си взех от въпросните FLEX за по 6 лв. бройката и са доста добри...Взех 2 по 53 см. ,вярно че стърчи ,но е мъничко и на мен не ми пречи...Благодаря на всички за отговорите...
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #7
              Честито за придобивката! Не съм ползвал Флекс-чистачки. Днес при вас валя ли? Ако си ги пробвал кажи как е-дразнят ли повече при движение?Има ли някаква разлика от обикновените

              Коментар


                #8
                =Rudi= написа:
                Честито за придобивката! Не съм ползвал Флекс-чистачки. Днес при вас валя ли? Ако си ги пробвал кажи как е-дразнят ли повече при движение?Има ли някаква разлика от обикновените
                Откакто съм ги сложил не е валяло ,но ги пробвах с водата от казанчето за чистачките... Чистят доста добре и прилепят плътно...При движение не дразнят ,въпреки че са малко по-обемисти от обикновените...Единствената разлика от обикновените ,е че трябва да натиснеш механизма за захващане отстрани за да може да се постави чистачката В друго няма разлика ,дори може да им се сменят перата ,но за 6 лв. бройката не знам дали си струва...
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #9
                  Благодаря! Май ще се замисля и аз за такива, че мойте вече взеха леко да мажат и ще ги сменям в най-скоро време. Те пък са по 1,39 лв. от Метро, но само такива имаше на бройка /нали са различни двете/, а беше страшен дъжд и старите пак бяха за смяна/ дето я купих с тях/.Поздрави!

                  Коментар


                    #10
                    Има едни с марка Alca, аз използвам от тях и съм много доволен.Нито има скрибуцащ звук и като мине в едната посока смъква всичко, в другата посока подсушава стъклото Майтапа на страна но съм много доволен.
                    now. BMW E39 523i '98 170hp
                    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                    Коментар

                    Working...
                    X