Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за ел стъкла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за ел стъкла

    Здравейте, доста съм чел из форума за проблема с трудно движещите се стъкла на малко - по старите Фиатове. Моят е 97- ма година и стъклата са адски дразнещи. При малко по - топло време се движат доста по - лесно. Т.е. според мен уплътненията са дали фира. Чудя се, ако си купя нови уплътнения ще се подобрят ли нещата и естествено ако не е много трудно да се сменят въпросните? Не можах да намеря някой да е правил подобна интервенция.Поздрави
    Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

    #2
    Re: Въпрос за ел стъкла

    dvoinikat написа:
    Здравейте, доста съм чел из форума за проблема с трудно движещите се стъкла на малко - по старите Фиатове. Моят е 97- ма година и стъклата са адски дразнещи. При малко по - топло време се движат доста по - лесно. Т.е. според мен уплътненията са дали фира. Чудя се, ако си купя нови уплътнения ще се подобрят ли нещата и естествено ако не е много трудно да се сменят въпросните? Не можах да намеря някой да е правил подобна интервенция.Поздрави
    Ето ти това което аз направих , дано ти бъде полезно http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...F2%FA%EA%EB%EE
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар

    Working...
    X