Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бензинова помпа-fiat brava 1.4 12v(колко струва)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бензинова помпа-fiat brava 1.4 12v(колко струва)

    Здравеите колаги,бензиновата помта на един приятел е блокирала (незнам поради каква причина при полужение, че има бензин в резервуара).Та интересува ме дали някой знае колко струва и дали има значение от каква брава е?Ако някой колега от Пловдив има такава бензинова помпа нека да пише за какви пари я продава. Мерси предварително!

    #2
    144 лв. на Бош88.60 лв. Хофър
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    Коментар


      #3
      Re: Бензинова помпа-fiat brava 1.4 12v(колко струва)

      kostadinov.n написа:
      Здравеите колаги,бензиновата помта на един приятел е блокирала (незнам поради каква причина при полужение, че има бензин в резервуара).Та интересува ме дали някой знае колко струва и дали има значение от каква брава е?Ако някой колега от Пловдив има такава бензинова помпа нека да пише за какви пари я продава. Мерси предварително!
      Ако наистина е блокирала пробвайте с два дълги кабела да я завъртите обратно т.е. обърнете поляритета може да се оправи.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Re: Бензинова помпа-fiat brava 1.4 12v(колко струва)

        Tornado написа:
        kostadinov.n написа:
        Здравеите колаги,бензиновата помта на един приятел е блокирала (незнам поради каква причина при полужение, че има бензин в резервуара).Та интересува ме дали някой знае колко струва и дали има значение от каква брава е?Ако някой колега от Пловдив има такава бензинова помпа нека да пише за какви пари я продава. Мерси предварително!
        Ако наистина е блокирала пробвайте с два дълги кабела да я завъртите обратно т.е. обърнете поляритета може да се оправи.
        и с ритник по резервоара може да тръгне, но това е временно решение - ако си на път да можеш да се прибереш.Без смяна няма да минете.

        Коментар


          #5
          Аз свалих помпата и след доста опити не трагна, но реших да не спирам с пробите и я занесох на сртугар да я разкапсолова като мислех, че е засмукала боклук и затова неможе да завърти.Оказа се, че всички усилия са били напразно защото след като я отворих видях, че вътре има само една топка разтопена пластмаса и нищо друго!Та ако някои има такава работеща и е от Пловдив нека ми пише!

          Коментар


            #6
            Колега, по-добре инвестирай в нова. Вече са ти дали цените. Аз миналата година на старото Браво плащах 150 лева със смяната. После като видя къде и как е закрепена - сам ще си я смениш, вярвам че не е голяма философия от видяното.
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар

            Working...
            X