Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странна миризма в купето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странна миризма в купето

    Колеги имам някакъв проблем от седмица насам в някой моменти в купето се появява странна тежка миризма и аз немога да си обясня от какво...случва се най-често като карам на висока предавка с ниска скорост примерно на 4-та с 55-60 или като настъпя здраво до 4100об в ниските предавки 1-2-3...съединителя си е ок не ми прескача и колата върви идеално...не гори масло не губи антифриз...мислех че е пробит радиатора на парното оказа се че не е от него защото от парното не мирише нищо...немога все още да разбера откде идва миризмата...мирише на нещо смесено м/у метал изгорели газове и незнам и аз какво но е много неприятно...няколко пъти започва да мирише и като стои на място...вдигах капака вътре нищо не мирише така...гледах да не е от дискове не е...та сега съм шах...!? ако някой има предложения нека да подскаже?Става дума за бравата 1.9тд 100
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    #2
    Катализатор случайно.

    Коментар


      #3
      pugsy написа:
      Катализатор случайно.
      Или скъсана мека връзка, и част от пушека минава около купето и влиза вътре. Като работи на място, отвори си вратата и се наведи да видиш дали се усеща. Ако изпускателната ти система е здрава не трябва да мирише надруги места, освен от ауспуха.
      Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

      Коментар

      Working...
      X