Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чертеж за теглич на темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чертеж за теглич на темпра

    Здравейте колеги, закъсах го с теглича. Прерових целия Гугъл, чертеж за теглич на темпра не намерих. А 100-150 лв. за теглич не ми се дават. Моля ако някои има чертеж за темпра теглича (комби) нека помогне.

    #2
    Щом ти се отдава да правиш такива работи запретвай ръкави и започвай.Чертеж не ти трябва.Електрожен,ъглошлайф и желязо и си ти.Аз така направих на Мареата също комби.Ако мога с нещо ще помагам все пак Темпра и Мареа комби са горе долу еднакви отзад.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Щом ти се отдава да правиш такива работи запретвай ръкави и започвай.Чертеж не ти трябва.Електрожен,ъглошлайф и желязо и си ти.Аз така направих на Мареата също комби.Ако мога с нещо ще помагам все пак Темпра и Мареа комби са горе долу еднакви отзад.
      А ябълката как я намери? Аз от много време си мисля за такъв проект. Как знаеш дали си ги направил достатъчно здрав, например да сложиш багажник за колелета?Поздрави
      Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

      Коментар


        #4
        dvoinikat написа:
        А ябълката как я намери? Аз от много време си мисля за такъв проект. Как знаеш дали си ги направил достатъчно здрав, например да сложиш багажник за колелета?
        Ябълката ми беше отпреди години някой ми я стърга от хромникел.Багажника за велосипедите ми си лежи на стъклото ,а не на теглича.Правя го максимално здрав за да съм сигурен ,че ще държи.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          http://www.bgteglichi.com/?com=produ...id=678това ако може с нещо да ти помогне...
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар


            #6
            :D така и направих запретнах ракавите и маи до довечера съм готов. Ябълката си я имам от един стар теглич

            Коментар


              #7
              Мнение Пуснато на: Пет Юли 10, 2009 9:37 am Отговорете с цитат Докладвай това мнение до модератор http://www.bgteglichi.com/?com=produ...id=678това ако може с нещо да ти помогне...----------------------------"За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)Lancia Dedra 1.8/16V, ’96FIAT Tempra 1.6 карбуратор, АГУ - бивша (перкрасна кола)Това го намерих и аз но не помага особено. Мерси все пак .

              Коментар

              Working...
              X