Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Машнони/Прахоуловители за амортисьори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Машнони/Прахоуловители за амортисьори

    Здравейте колеги,Имам един малко глупав въпрос - машноните за амортисьорите трябва ли да са "вързани" с нещо за амортисьора в долната си част или трябва просто да са "нахлузени"Предварително благодаря.Ако има значение - колата е Брава 1.6, ’98
    Brava 1.6 EL, '98
    182A4

    #2
    маншона и противоударния тампон са пъхнати един в друг като тампона е отгоре. отдолу просто маншона е отворен и свободен. като цяло трабва да покриват цялото стъбло на амортисьора. не е вързан отдолу маншона с нищо
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Благодаря за бързия отговор,а как мога да проверя дали не са "забравили" да сложат тампона?Извинявам се за въпросите, но ми сменяха амортисьорите с газови и сега се чуват едни тупкания като минавам през неравности, придавам го на това, че амортисьорите са много стегнати, но знае ли човек всъщност...
      Brava 1.6 EL, '98
      182A4

      Коментар


        #4
        ми проверява се с гледане. няма нужда да махаш гумата. ето ти снимка http://axm-auto.com/image_display.ph...5498.jpgтук са заедно. жълтото отгоре е противоударния тампон, долу е маншона. принципно се "навиват" едно в друго, т.е. може да ги видиш отделно по магазините да се продават. като на снимката трябва да изглеждат при теб.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар

        Working...
        X