Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъсах ангренажен ремък FIAT MAREA 1.6 16

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Читави са, дори много.
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #17
      null.zero написа:
      а DAYCO читави ли са?
      Водят се за едни от най-добрите ремъци, но не по-малко са важни ролките, че са и по-скъпи.
      The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
      Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
      Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

      Коментар


        #18
        .....да, ролките са по важни от самия ремък, те късат ремъка в 95% от случаите. Та ако сложиш някоя Бреда може и да не изкара цял ремък (демек 60 000 км) с Бреда повече от 30 000 не бих рискувал. Всъщност на тебе ролките как са ти в момента като са на 26 000 и ква марка са?
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          #19
          кажи какъв беше ремъка и откъде го взе да знаем от къде да не пазаримТогава не съм се занимавал с покупкитеОставих колата в сервиза какъв е модела утре като си прибера колата ако не е изхвърлен ще ви пишановият маи е dayco

          Коментар


            #20
            null.zero написа:
            а DAYCO читави ли са?
            Сега пазарувах отСтамболийски 155същия магазин има на Симеон 156

            Коментар


              #21
              Slavi_Lancia написа:
              .....да, ролките са по важни от самия ремък, те късат ремъка в 95% от случаите. Та ако сложиш някоя Бреда може и да не изкара цял ремък (демек 60 000 км) с Бреда повече от 30 000 не бих рискувал. Всъщност на тебе ролките как са ти в момента като са на 26 000 и ква марка са?
              Ролките се въртят имат луфт но от какво се е случило незнамРемъка утре ще видя и стария и новия и ще ви пиша

              Коментар


                #22
                Еми що не отиде да се оплачеш - 26 000 км са наполовина пробег! Обикновено около 50-60 000 е пробега на ангренажен ремък! Отиваш и им плачеш да си оправят колата! 1000 кинти за ремонт не са малко и то по тяхна вина!

                Коментар


                  #23
                  р

                  аз ползлам ремъци оригинал рикамби идосега несъм имал кола за рекламация.гаранцията е50000км компликта вкллючва 2бр.ролки коиьо япония и римък фиат алфа получавам ги окомплектовани в котия .цената за клиент е 170лв.според мен несиструва дасе слагат ментета едвали има голяма разлика в цената.неси правя реклама това е лично мое мнение.
                  тел.0897943620

                  Коментар


                    #24
                    да колега, кажи какъв беше ремъка... и откъде си го взел?иначе аз за "дайко" само добри неща чувам и сложих такъв на бравото...

                    Коментар


                      #25
                      Re: р

                      gal76 написа:
                      аз ползлам ремъци оригинал рикамби идосега несъм имал кола за рекламация.гаранцията е50000км компликта вкллючва 2бр.ролки коиьо япония и римък фиат алфа получавам ги окомплектовани в котия .цената за клиент е 170лв.според мен несиструва дасе слагат ментета едвали има голяма разлика в цената.неси правя реклама това е лично мое мнение.
                      ’оригинал рикамби’ = оригинални частиа марката/производител/ каква е?например ориг.свещи ФИАТ - има от Шампион и НГК

                      Коментар


                        #26
                        ремъкът италия мисля че се правят в завода за алфа ролките коиьо япония а при някои модели са със SKF при първа смяна която съм правил на гаранциони автомобили фабрично са сглобeни със същите ремъци и ролки а свещите NGK докато бяха в гаранция ни задължаваха да слагаме NGK както и смяна на 30000км.Колега, пиши по-разбираемо...Какви са тези изречения по 3 редаМодераторски екип на fiat-bg.org
                        тел.0897943620

                        Коментар


                          #27
                          gal76 написа:
                          ремъкът италия мисля че се правят в завода за алфа ролките коиьо япония а при някои модели са със SKF при първа смяна която съм правил на гаранциони автомобили фабрично са сглобeни със същите ремъци и ролки а свещите NGK докато бяха в гаранция ни задължаваха да слагаме NGK както и смяна на 30000км.
                          малко превод:1. това за ремъка нещо не ти вервам2. KOYO - хубави ролки от джапония3. SKF - също много хубави ролки4.NGK - хубави свещи от Japan

                          Коментар


                            #28
                            Re: р

                            u_bo написа:
                            gal76 написа:
                            аз ползлам ремъци оригинал рикамби идосега несъм имал кола за рекламация.гаранцията е50000км компликта вкллючва 2бр.ролки коиьо япония и римък фиат алфа получавам ги окомплектовани в котия .цената за клиент е 170лв.според мен несиструва дасе слагат ментета едвали има голяма разлика в цената.неси правя реклама това е лично мое мнение.
                            ’оригинал рикамби’ = оригинални частиа марката/производител/ каква е?например ориг.свещи ФИАТ - има от Шампион и НГК
                            Само да не е Recon - рециклирани
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              #29
                              А сега окончателната сметкаРемък с ролките комплект - 130лв DAYCOГарнитури / всички/ по главата, гумички, комплект 16 клапана - 210лвДо тук 340лв. - това е с 10% отстъпкашлайфане и пасване /според майстора/ - 40лвЗа работа: 120 всичко излезе - 500лв.

                              Коментар


                                #30
                                Boci написа:
                                кажи какъв беше ремъка и откъде го взе да знаем от къде да не пазаримТогава не съм се занимавал с покупкитеОставих колата в сервиза какъв е модела утре като си прибера колата ако не е изхвърлен ще ви пишановият маи е dayco
                                Кой е тоя сервиз? Като си я оставил дали са го сменили изобщо? Тъпаци.
                                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                                Коментар

                                Working...
                                X