Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

как да си карам кромата,тоз ко казал ония ко казал.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    как да си карам кромата,тоз ко казал ония ко казал.

    здравейте,ценя съвета ви и сам мн.зарибен от форумчето ни,въпроса ми е,как да карам фиатката си,мотора е 2.5тд,смисал как е най-добре за турбинката.Със нея съм от близо 3 г.мн.е добра колата,карам си я рационално,пазя си я,гледам и разхода и като във всеки град си имаме и дупки,цепя си я м/е би често.Значи имам комшии единия монтьорче др.е бивш кромажия и тез разбирковци ми викат "както сам я галил да не каже бау турбината някой ден"Смянам на 2500об.,преди светофари и др.спирания намалам на скорост.Кажети си мнението,ако има разработена тема дайте линк.Помагайте.

    #2
    Питай ги защо "ше каже бау турбината" и знаят ли принципа на действие на това устройство?Едит: По миналата седмица ей така двама тлъстаци ми изкараха нервите "купи си фиат да тай яд". Единия едвам го изтърпях, другия без малко да му счупя зъбите... А като го видях какъв пачник фордд ескортт караше, чак го съжалих

    Коментар


      #3
      Що не им кажеш "БАУ" на тях и да си гледат работата.Сменяй си маслото и си я карай както ти е кеф на теб.
      AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
      HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
      Kawasaki ER-6n'2012

      Коментар


        #4
        Баси темата.
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #5
          Напълно подкрепям колегата" iakvvu "- "Сменяй си маслото и си я карай както ти е кеф на теб."-това е всичко.
          БРАВА С КЛЮЧ
          Каква е максималната скорост при секса?
          - 68, защото при 69 се обръщате.

          Коментар

          Working...
          X