Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде мога да намеря тръба за спортен филтър?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде мога да намеря тръба за спортен филтър?

    Колеги ако знаете някое място в Пловдив или въобще в какъв вид магазини ще съм ви много благодарен и на каква цена долу горе.Филтъра е за Мареа 1.8.Мерси предварително

    #2
    Re: Къде мога да намеря тръба за спортен филтър?

    batkoty написа:
    Колеги ако знаете някое място в Пловдив или въобще в какъв вид магазини ще съм ви много благодарен и на каква цена долу горе.Филтъра е за Мареа 1.8.Мерси предварително
    в магазините за авто аксесори съм виждал такива тръби
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #3
      Във Топ Спиида има силиконови алуминиеви сякви ама ся го преместиха и незнам каде е новото място. днес ще питам и ще ти пиша
      www.puntopower.com
      FIAT Punto 1.2 16V Sporting

      Коментар


        #4


        Ако имаш засмукваш маркуч както е при Пунтото ,има и по лесен начин , земаш една финка за бензин и режеш гърлото и я вкарваш в отвора на филатара и я стягаш със скобата от другия краи и слагаш мачркуча със скоба пак ама ако хлопа и пада направо я залепи, че при мене уж стегната ама от дупките по пътя ми се изваждаше 2-3 пъти от като е лепната с покси пол не е мраднал ...
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          Re:

          Fiat_Punto11 написа:
          Ако имаш засмукваш маркуч както е при Пунтото ,има и по лесен начин , земаш една финка за бензин и режеш гърлото и я вкарваш в отвора на филатара и я стягаш със скобата от другия краи и слагаш мачркуча със скоба пак ама ако хлопа и пада направо я залепи, че при мене уж стегната ама от дупките по пътя ми се изваждаше 2-3 пъти от като е лепната с покси пол не е мраднал ...
          това фунийка ли е ???

          Коментар


            #6
            Re:

            u_bo написа:
            Fiat_Punto11 написа:
            Ако имаш засмукваш маркуч както е при Пунтото ,има и по лесен начин , земаш една финка за бензин и режеш гърлото и я вкарваш в отвора на филатара и я стягаш със скобата от другия краи и слагаш мачркуча със скоба пак ама ако хлопа и пада направо я залепи, че при мене уж стегната ама от дупките по пътя ми се изваждаше 2-3 пъти от като е лепната с покси пол не е мраднал ...
            това фунийка ли е ???
            Мисля че е финка Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #7
              Re:

              Ахахах ФИНКА - ФУНИЯ-КОНУСОВИДНА ПРИЗМА Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 се таз имали значение просто става като умалител ...
              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

              Коментар


                #8
                Re:

                Fiat_Punto11 написа:
                Ахахах ФИНКА - ФУНИЯ-КОНУСОВИДНА ПРИЗМА Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 се таз имали значение просто става като умалител ...
                А не е ли фунийка? :DА относно въпроса на колегата, провери в по-сериозните магазини за тунинг. Има тръби с най-различен диаметър, скоби, разклонения...
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  Re:

                  шегажиии и Успех на колегата дано намери каквото търси...
                  >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                  Коментар


                    #10
                    дай една снимка че искам и аз спортен на ПУнтото
                    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                    Втората......пак същата!
                    (_-_)______////_______(_-_)
                    Punto75-Вече на жената!
                    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                    Коментар


                      #11
                      Пунтооооооооооооооооооооо

                      сорка нямам с какво да снимам обаче ако слагаш трябва да запушиш единия отвор на капака на филатара (оригиналния) по точно този дето засмуква горещ въздух от колекторите дето е предвиден за зимния сезон... тоз stefcho от Смолян с тунинг проекта си е сложил някакъв и вика че го докарвал на шум, аз сам с YED за 19 лева ми деда знам голям тупарлак е ама не осещам да реве толкова много... кофти е ,че като се махне оригиналния филтар пласмасовия капак малко хлопа и трябва да се оплътни...
                      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                      Коментар


                        #12
                        h

                        мерси колеги намерих си
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #13
                          Re: h

                          batkoty написа:
                          мерси колеги намерих си
                          трябва да ти обърна внимание, че така използваш едва половината площ на спортния филтър.реално колата ще върви по-малко, но ще шуми повече.може да ги замерим

                          Коментар


                            #14
                            x

                            u_bo нямаш никакъв шанс :D :D ,вярно е шуми повече но и дърпа повече

                            Коментар

                            Working...
                            X