Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на ангренаж и ролки на 1.6 16V - къде в София?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на ангренаж и ролки на 1.6 16V - къде в София?

    колеги,кажете къде в София ще ми сменят качествено ангренажа + ролките на Браво 1.6 16В - от четене за ангренажа на тоя мотор направо изпаднах в депресия и честно да ви кажа направо не смея да го оставя на някой който не съм 101% убеден, че знае точно как се прави смяната от много четене и питане на познати така и не ми стана ясно - задължителна ли е скобата за валовете при смяната или става и без нея.. (питам за да ги питам и в сервиза и да преценя доколко са наясно с процедурата евентуално)?също така, понеже това е първата кола от марката на която имам удоволствието да се возя, кажете дали има нещо друго което задължително се сменя с ангренажа (водна помпа или нещо таова например)?мерси предварително за отговорите

    #2
    с

    сменя се реммъка със двете ролки.може дасесмени и без вапросните пети ако са внимателни.попринцип аз имам пети ивсеки тът ги слагам ролката е довре дасеобтегне със специален инстромент но ако нямат не е проблем.на половината коли които слагам ремъци дори нов внос неса зацепени перфекно.
    тел.0897943620

    Коментар


      #3
      двама познати ми казаха, че са доста доволни от обслужването на фиат-овете си в Автокомерс Плюс (в Хаджи Димитър) - имате ли впечатления от този сервиз..? Май там ще закарам макината...

      Коментар


        #4
        Колега.. Бързо, Евтино, Качествено - Киро Алфата, жк. Княжево
        Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
        Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
        Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
        Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

        Коментар

        Working...
        X