Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

имам малък проблем по ходова част на фиат типо, дайте съвет.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    имам малък проблем по ходова част на фиат типо, дайте съвет.

    Като карам по павета или по по-големи дупки като завивам отпред в дясно ми тропа.Какво може да е това? Възможно ли е да бъде накоя гумичка или уплътнение?

    #2
    Възможно е.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      само при завой ли тропа? по асфалт чува ли се?ако е винаги в завой: карета най-ветояно, иначе провери тампоните на стабилизиращата щанга, те точно така тропат, както описваш (намират се закачени директно за предният мост, точно под носача, ако погледнеш има едни гъмени уплътнения държащи щангата). Ако са те - съчувствам ти (сменят се като се разглоби цялата предница).
      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

      Коментар


        #4
        да само при завой и то по паветата само, и в някоя друга по-голяма дупка. На асвалт няма нищо!Значи ще ми излезе солено. Имали опастност ако я карам известно време така?

        Коментар


          #5
          зависи какво тропа. ако са въпросните тампони - няма, само внимавай как влизаш в завоите, че поднася ако влезеш по-остро с висока скорост.проблема не е че ще ти излезне солено, щото няма да е скъпо, проблема е да намериш майстор, който да се навие да ти ги смени. Аз досега не съм срещал такъв, за съжаление
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар


            #6
            Добре.Ще карам за сега така докато намеря. Иначе на асвалта няма грашка.Хиляди благодарности за съветите. :D :D :D

            Коментар

            Working...
            X