Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с паленето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с паленето

    здравейте имам много сериозен проблем, ще разкажа подробно пък се надявам някой ако има идея за нещо да сподели.фиат мареа 1,8 16ведна сутрин си запалих колата и тя тресеше много сериозно и нямаше никаква мощност.закарах я в сервиз и се оказа 3-ти цилиндър на 2 атм. и пълен с масло.смениха сигменти опрайха цилиндъра, глава и затвориха мотора, но не запали.оказа се че са изкривили зъбната шайба на предавателния вал и това изкривяване ми е счупило един датчик.изправих ме зъбната шайба и сменихме датчика и колата запали.обаче продължи да тресе, мощноста беше повече но не й както трябва.видяхме че единия мъркуч-дебел дето взима въздух от филтъра и отива ве двигателя е спукан.казаха да го сменя и заради това че дърпа повече въздух не вкарва достатъчно гориво и затова тресе и няма необходимата мощност.взех колата от сервиза и преди да съм стигнал до някой магазин след около 20 км.колата изгасна в движение и не запали повече.направими че ми свети една лампичка в ляво от лампичката на акумулатора(мисля че е на инжекциона-прилича на спинцовка).преди не ми е светила тази лампа, само при палене за 10 сек. което си е нормално, а сега не угасва а колата и неще да запали.моля дайте идея какво може да се случва!!!!мерси предварително на всички.
Working...
X