Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Диагностика на airbag

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Диагностика на airbag

    Здравейте.Тъй като ми светна лампата на въздушните възглавнци, трябва да отида на диагностика. Аз знам две места в София, където правят такова нещо. Първото е Вантотрейд. С тях съм имал много неприятни преживявания, така че те отпадат.Второто е Ауто Италия. Те са на другия край на града спрямо мястото където живея, пък и като че взимат най-скъпо. Така че въпросът ми е къде другаде може да се направи такава диагностика? Или не е добра идея да ходя в не толкова специализиран сервиз за тази услуга?Ако някой е правил такава диагностика в София на място, различно от посочените по-горе два сервиза и е бил доволен, ще бъда благодарен да сподели.Колата е Пунто 2, 1.9 JTD, 1999

    #2
    ето тук колегаhttp://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=33615
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      ставаше въпрос да звъннеш на Бобо по телефонаа не да пишеш в темата
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        На Симеоновско шосе има един сервиз, до автокъща А2.Лично съм ходил и съм много доволен. Сервиза ми беше препоръчан от майстора, при когото си карам колата когато имам проблем.И от него знам че те има лиценз за диагностика на BOSH.Моята кола е същата като твоята, така че направо отивай там Цената е 30 лв. - супер цена :D
        Fiat Punto HLX 1.9 JTD - 1999

        My Site

        Коментар

        Working...
        X