Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Табло на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Табло на Браво

    Колеги от коя година се слага таблото с кръглите уреди на Браво,и до кога?
    Прикачени файлове
    Fiat Stilo 1.2 16V 2003г.

    #2
    Това очевидно е от най-първите табла, когато километражът е още с жило, от началото на производството, до към 98-ма година като че ли, ама може и по-рано да е прекратено.

    Коментар


      #3
      Аз съм с такова табло и то определено не е с жило
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #4
        Да, възможно е, просто механичния брояч го свързвам с жило, а може и да не е така. При всички случаи тези табла излизат от употреба през 98-ма. Тогава са заменени с таблото с дисплей, което се монтира във всички модели, включително и в новия 1.2 16В, който замества 1.4 12В през август 98-ма.

        Коментар


          #5
          До колкото знам 1.4 12В се произвежда до началото на 99г. и до самия край е все с това контролно табло.Иначе механичния брояч се задвижва с елекромоторче .
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар


            #6
            Аз съм с такова табло и всичко е електроника .... отзад има две букси и нищо друго всичко е ел.

            Коментар


              #7
              batproho написа:
              До колкото знам 1.4 12В се произвежда до началото на 99г. и до самия край е все с това контролно табло.Иначе механичния брояч се задвижва с елекромоторче .
              Възможно е. Моят еПЕР обаче слага точка на този двигател през 98-ма, август. Допълнително инфо: Тогава влиза и JTD на мястото на ТД, влиза и новият 1.6, с пластмасовите колектори, но пък новият 1.8 влиза чак през 99’та, така че всичко е относително.

              Коментар


                #8
                Ако се смени с другото табло ще паснат ли буксите за да работят всички уреди
                Fiat Stilo 1.2 16V 2003г.

                Коментар


                  #9
                  vonnn написа:
                  Ако се смени с другото табло ще паснат ли буксите за да работят всички уреди
                  Провери в сервизното ръководство от download раздела.
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар

                  Working...
                  X