Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сваляне на задни стъкла - Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Tornado написа:
    reter написа:
    Tornado написа:
    reter написа:
    това е причината, да.. да ти кажа бая фолио съм изхвърлил по тая кола и така като я гледам не са потъмняли още.. всеки следващ пит става се по добре но не достатачно добре за моя стандарт (особено като става въпрос за колата ми) та последния път остана само по крайчиците съвсем леко но правя ли си го на моята кола искам да е идеално. Щом има хора които с фолио от 4 лева могат да го направят перфектно значи и аз ще го направя.. а просто оня ден на един авер свалихме задните на пунтара двуврата и ги направих перфектни.. а колкото до рязането с макетен нож.. рязането лесно.. ми после?
    Не става защото тези стъкла са огънати и фолиото преди да започне да се лепи трябва да приеме формата на стъклото.За целта се изрязва по стъклото и от външната страна се налага без да се лепи разбира се и се нагрява леко със сешоар.........имаше подобна тема някъде във форума.
    то като се наложи отвън си ляга фолиото
    Добре.
    еми колега не успорвам мнението ти но нещо немога да хвана, при положение че ляга отвън.. ако си се занимавал или си запознат разясни ми аз изобщо не претендирам че разбирам.. можеби ако разбирах до сега да го бях сложил
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #17
      Изгледа ли клиповете за да разбереш защо понякога се поставя на едно стъкло фолио от три парчета?
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #18
        Tornado написа:
        Изгледа ли клиповете за да разбереш защо понякога се поставя на едно стъкло фолио от три парчета?
        колега изобщо не бях видял че си постнал линкове сега ги прегледах.. благодаря ти много, ще ми свършат работа. Дано следващия опит е успешен
        Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
        Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

        Коментар

        Working...
        X