Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Виждал съм метални винтили за алом..джанти.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Виждал съм метални винтили за алом..джанти.

    харесаха ми и искам да разбера от каде моа да си намера,по маг.,гумажииници или др.,стават ли за всички джанти,искам да си намера едни къси,че дези дет ги видех ми се видеха дългички,и капачките и те метални.Или те се слагат на новите модели джанти.Един ми вика тва се слагало направо от горе над др.цефка и била пласмасова,вярно ли е,виждали ли сте.

    #2
    В "МАРГЕЛ" ги има колега, за тези винтили са ми казали, че са вечни,не като гумените да се напукват и прочие ...
    Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

    Коментар


      #3
      Има ги на много места, основно по големите гумаджииници. Цената им е около 10лв броиката
      FIAT Marea ex
      FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
      Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

      Коментар


        #4
        Такива винтили си има от край време, така че се монтират и на стари джанти.(то стара, нова, разликата е в дизайна, какво значение има)И при тях има гумено уплътнение, но едни мои такива метални винтили изкараха 10 години,а ги бях свалил от други джанти, т.е. бяха втора употреба. Така че, слагайте смело.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          Благодаря за информацията, защото и мен ме интересуваше!!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар

          Working...
          X