Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Омасляване на спортен филтър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Омасляване на спортен филтър

    Бих искал да попитам , освен с тези препарати за омасляване на спортен филтър има ли и друг вариант и какво въобще съдържат те?

    #2
    Никой ли не знае ???

    Коментар


      #3
      аз го правя с машинно масло в шише с пулверизатори пак става няма прашинки
      Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

      Коментар


        #4
        Само където незнам какво е това пулверизатор или каквото е там моля те кажи ми

        Коментар


          #5
          А защо не искате да го пръскате с маслото което си продават фирмите производителки? Един колега от форума пордаваше само спрея с маслото и цената беше добра.
          FIAT Bravo JTD GT '99

          Коментар


            #6
            Моя онзи ден го прах, а вчера го пръснах със спрея, който си е за него (JR ми е конуса). Не знам, какво е маслото, но сега филтъра мирише 1:1 като ВД40, което също не знам, какви химии има.
            AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
            AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
            FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

            Коментар


              #7
              Не че не искам .... не знаех Сега вече знам ще потърся темата и може да си купя и все пак какво е пулверизатор ?

              Коментар


                #8
                Пулверизатор е пръскалката за прозорци примерно Виж например тази темаhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=39642Не искам да правя реклама и не познавам човека дето е пуснал обявата. Просто да видиш какъв в кита за омасляване и чистене. А и между другото цените на колегата са добри. Ако ти е много мръсен филтъра, препарата на K&N нищо няма да изчисти. По-добре си вземи само маслото.
                FIAT Bravo JTD GT '99

                Коментар


                  #9
                  Мерси ! Ще си го купя , филтъра е на 2 седмици чист е като роса

                  Коментар

                  Working...
                  X