Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ми съвет!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трябва ми съвет!!!

    Здравейте колеги! Имам едно-две въпрос-чета, понеже ще сменям амортисьори, носачи и биелетки, Та въпросът ми е дали да сменя тампоните на амортисьора и кормилните накрайници. Защото тъка или иначе ще я разглабям цялата предница. Трябва ми съвет да ли е желателно да ги сменя тези тампони на амортисьора и кормилните накрайници. Благодаря предварително за съветите.

    #2
    След като разглобиш предницата и направите диагностиката на окачването,ако са разбити тогава сменяй.Има ли смисъл да даваш пари и да сменяш нещо което е здраво.
    AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
    HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
    Kawasaki ER-6n'2012

    Коментар


      #3
      iakvvu написа:
      След като разглобиш предницата и направите диагностиката на окачването,ако са разбити тогава сменяй.Има ли смисъл да даваш пари и да сменяш нещо което е здраво.
      Послушай колегите Аз така дадох 100 лв. за тампоните на амортисьорите без да е необходимо,щото слушам майсторите.То ако ги питаш тях(майсторите),те ще ти дадат акъл да смениш всичко което може да се смени,ей така профилактично.Пък после ще си платиш за труда им и те ще
      Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
      ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
      ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
      ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

      Коментар


        #4
        Нищо здаво не се сменя.
        FIAT Marea ex
        FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
        Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

        Коментар


          #5
          Здраво ли е не се сменя щото частите не се знае какви са.Пример при мен преди 2.5г. смених дясно отзадремонтен комплект на носача,миналата седмица го смених пак същия,от ляво си е оригиналния и е здрав.Поздрави!
          Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

          Коментар


            #6
            Благодаря на всички за съветите!!!Първо ще разглобя всичко и чак след това ако се наложи ще сменям каквото трябва. Така си мисля,че ще е най-добре. Но ако се закучи да му мисля Весели празници на всички!!!

            Коментар


              #7
              Колеги да се похваля днес смених амортисьори, прашници, носачи и биелетки. Оказа се,че всичко друго по окачването за сега ок и не се налага сменянето на кормилния накрайник и тампоните на амортисьорите.Благодаря на всички за съветите!!!Хубави празници от мен.

              Коментар

              Working...
              X