Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

цедка на помпичката на пръскалките на стъклата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    цедка на помпичката на пръскалките на стъклата?

    има ли цедка на помпичката на пръскалките на стъклата?защото гледам, че в казанчето ми обикалят разни мръсотии, да не вземе да се запушат пръскалките, че става проблем тогава
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    #2
    ами колега цедка има само на входа дет наливаш водата ако нямаш там си вземи а и не слагай само вода затова става такива глупости

    Коментар


      #3
      lubomm написа:
      ами колега цедка има само на входа дет наливаш водата ако нямаш там си вземи а и не слагай само вода затова става такива глупости
      винаги наливам през цедката, ама не съм го чистил казанчето никогапреди малко извадих помпичката - наливам вода и с един маркуч духам да се размърдат боклуците и да излязатсякаш се почисти добресега съм само с вода, мисля до зимата да не ползвам добавки, макар, че имам една лятна
      Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

      Коментар


        #4
        и аз имах боклуци, но направих обратното - да ги изсмуча - пълня казанчето догоре с вода и с един по-дебел маркуч залепен с тиксо към метална пръчка (за по-лесно насочване). упражнението може да се повтори два-три пъти за по-добър ефект.
        Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
        Moonsteppers - All over the world and beyond ...

        Коментар


          #5
          null.zero написа:
          и аз имах боклуци, но направих обратното - да ги изсмуча - пълня казанчето догоре с вода и с един по-дебел маркуч залепен с тиксо към метална пръчка (за по-лесно насочване). упражнението може да се повтори два-три пъти за по-добър ефект.
          това също е идеясега ще го наблюдавам дали пак ще се образуват боклуци вътресега като съм само с вода въобще няма да я пестя, за да се обменя по-бързо и да не се застоява
          Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

          Коментар


            #6
            А някой знае ли какво може да се сипе да изкара или разгради мизерията,която е и по тръбичките и пръскалките на цялата система?
            Fiat Brava 1.8 16V GT

            Коментар


              #7
              мисля, че нещо на хлорна основа трябва да свърши работа. примерно разредена белина. просто давам идея, не съм го пробвал нали такова слагат в басейните да не "жабунясва" водата
              Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
              Moonsteppers - All over the world and beyond ...

              Коментар

              Working...
              X