Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос за ЕТ и J

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос за ЕТ и J

    Моля изяснете ми просто и кратко какво е ЕТ и какво е J ? Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 Благодаря предварително !

    #2

    Коментар


      #3
      Re: въпрос за ЕТ и J

      lametobg написа:
      Моля изяснете ми просто и кратко какво е ЕТ и какво е J ? Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 Благодаря предварително !
      пардон става въпрос за джантите

      Коментар


        #4
        Re: въпрос за ЕТ и J

        lametobg написа:
        Моля изяснете ми просто и кратко какво е ЕТ и какво е J ? Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 Благодаря предварително !
        "задните са 9J предните 7.5J" тва е цитат който намерих тука , а съм сигурен че някъде съм чел и нещо подобно "имах джанти на колата с 35ЕТ а макс може 40ЕТ" просто незнам какво по дяволите означава това

        Коментар


          #5
          Re: въпрос за ЕТ и J

          Колега ,мойте са ЕТ36 / 7J и не опират никаде. Дори и при натоварен автомобил, гумите си влизат в калниците и не закачат по веждите и по подкалниците.айде сега

          Коментар


            #6
            http://www.clubford.org/portal/content/view/103/95/
            Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

            Коментар


              #7
              Приятел J е ширината на джантите в инчове,т.е 7J означава че джантата е широка 7 инча, сам можеш да си го сметнеш колко см. е.А ЕТ не съм го чувал, не мисля че става въпрос за джантите, мойе да е нещо за гумите, но незнам.Потърси някаде из форума има инфо за това.
              Fiat Punto HLX 1.9 JTD - 1999

              My Site

              Коментар


                #8
                Параметри на автомобилните джантиШирочина на джантата - JОфсет/определя колко ще е навътре или навън джантата спрямо главината/ той бива положителен и отрицателен -ЕТ
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар

                Working...
                X