Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

моля помагайте за каре

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    моля помагайте за каре

    та колата ми е от подписа дизелаче и незнам каква марка каре да си взема (дали не е по добре втора употреба да си взема и ако е такова как да разбера дали има много живот в него ) давайте предложения .Трябва ми ляво каре засега външно

    #2
    "Metelli" е марката за карета! До тук никаква рекламация!

    Коментар


      #3
      ///// написа:
      "Metelli" е марката за карета! До тук никаква рекламация!
      а от де да я взема колега дай малко инфо и ако знаеш на каква цена

      Коментар


        #4
        Колега, не съм ти никакъв, ама категорично ти забранявам да вземаш каре втора употреба! Новото каре не струва "майка си и баща си", особено за автомобил преди 98-ма, а ако нямаш и АБС, карето може да ти струва 60-70 лева. На мен ми продадоха едно каре за "Гло", за бравата, 99-та, с АБС с активен датчик, за 115 пари. Гло уж са хубави... ако са оригиналдъЕто ти ТУК едно МЕНТЕЛИ за 150 пари

        Коментар


          #5
          мерси за съвета колега оги уважавам го ама тез ментаци дет са на пазара не се знае кое кое е и затова питам а за цена казаха в евро 07 най доброто незнам каква марка ми казаха за кола без абс е 100.50 но се пак не се знае какво е .Е няма всеки ден да слагам каре я .Пък пуснах такава тема защото съм чувал от майстор че втората ръка ще те изкара много повече и затова и питам как да разбера колко хляб има в него например .

          Коментар


            #6
            Е, все пак ти дадох линк към магазин от който много форумци са доволни, но ти ще си прецениш най-точно откъде и какво да си купиш. Това дето съм написал меНтели, е шега де ред.: Имената се пишат с главна буква, например Оги, Любо....

            Коментар


              #7
              "LPR" е най-големия производител в Европа на хидравлични детайли за автомобили. Доставя за първоначално вграждане. Каретата за полуоси, накладките и спирачните дискове са с много високо качество и с атрактивни цени. Държава на произход: Италия"SPIDAN" е част от концерна на GKN - лидер в световен мащаб в производството на карета и полуоси, както за първоначално вграждане, така и за продажба на пазара за авточасти. Високо качество и асортимент на конкурентни цени. Държава на произход: Германия Малко инфо от един сайт. Иначе "SPIDAN" ги продават в "Ауто Плюс".
              SEAT Leon Cupra 300
              Triumph Street Triple 765 R

              Коментар


                #8
                а някой дали знае каретата на бензинките и дизела дали са еднакви че има една бензинка дет е на 108000км ударена отпреде без да е нарушено окачването и не знам дали ще стане моля помагайте

                Коментар


                  #9
                  Направи справка по номерата в ЕПЕР или на axm-auto.com, и ще разбереш. Като взимах моето каре, на кутията пишеше че е пододящо за мотори 1.8, 1.9, 2.0, 2.4. Това мисля че е достатъчно за да не вземеш каре от 1.4 например. Макар че кой знае, на Стамболийски 155 май ги разбират каретата доста.

                  Коментар

                  Working...
                  X