Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свети ми лампичката на инжекциона

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свети ми лампичката на инжекциона

    Здравейте, искам да попитам от какво може да е породен проблема, че ми свети лампата на инжекциона и няма мощност да набира. Карам фиат брава 1.6 бензин .

    #2
    При мен беше бобина и работеше на 2 цилиндъра, на място гаснеше, а за да върви трябвашеда се дава много газ, а за баир да не говорим.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #3
      Аз пък да използувам същата тема, за да попитам, като ми свети тази лапмичка преди да запаля явтомобила, но гасне след 5-10 сек - проблем ли е????
      Fiat Punto, 1,2 cc, 1997, но нищо не разбирам от автомобили

      Коментар


        #4
        Re: Свети ми лампичката на инжекциона

        sueka написа:
        Здравейте, искам да попитам от какво може да е породен проблема, че ми свети лампата на инжекциона и няма мощност да набира. Карам фиат брава 1.6 бензин .
        Това означава, че компютъра на колата е засякал неизправност на някой възел.Липсата на мощност може да се дължи на "Сервизенрежим".Закарай колата на компщтърна диагностика - това е идеята на тази лампа.
        scrolllock написа:
        Аз пък да използувам същата тема, за да попитам, като ми свети тази лапмичка преди да запаля явтомобила, но гасне след 5-10 сек - проблем ли е????
        не

        Коментар


          #5
          Хм при мен поне не гасне на место, но на байр найтина умира яко. Колко горе доло ти излезе ремононта? ПС вече съм си записал час :D за комп диагностика

          Коментар


            #6
            sueka написа:
            Хм при мен поне не гасне на место, но на байр найтина умира яко. Колко горе доло ти излезе ремононта? ПС вече съм си записал час :D за комп диагностика
            Бобината я взех чисто нова Магнети Марели за 150лв. (имаше и по-евтини)Но ако е това, сега по форума има много обяви за втора употреба,може от тук да си вземеш.На мен като ми трябваше, нямаше една обява А най-добре пробвай първо с друга бобина, ако имаш някой приятел с Браво/а 1.6.На 3 болта е и е работа за 5 мин.
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар

            Working...
            X