Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

джанти 4x100 може ли на пунто МК1 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    джанти 4x100 може ли на пунто МК1 ?

    Колеги предлагат ми едни джанти , но са с м/у болтово 100мм , а моите старите са 98мм мислите ли че ще има проблем да ги сложа и дали има някакъв риск?
    Grande Punto 1.3 75 hp
    Croma 1.9 Multijet 150 hp

    #2
    Re: джанти 4x100 може ли на пунто МК1 ?

    staik написа:
    Колеги предлагат ми едни джанти , но са с м/у болтово 100мм , а моите старите са 98мм мислите ли че ще има проблем да ги сложа и дали има някакъв риск?
    Ами принципно може, но шанса да си прецакаш резбата на главините е голям! Също е възможно скъсване на болт в движение!!! Аз лично не бих си сложил различни джанти даже и пари да ми дават!! Има вариант с фланци със шпилки на тях! Ама не са евтини!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Нищо няма да се прецака.Стават си екстра.Само че при рязко спиране волана тресе яко.Има няколко точно такива теми.Потърси
      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

      Коментар


        #4
        Ето ти една прясна тема http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=41696
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          вариантите са само два Или шпилки, или специални болтове с раздвижен конус.Има и трети, ако се сложи дебел 20мм фланец и от него да се излезе направо на размер 100ммИ задължително лягане главина-джанта по централния отвор.
          sigpic
          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
          475HP 11,5/1,9/191
          YouTube

          Коментар

          Working...
          X