Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съединител за Мареа 1,8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съединител за Мареа 1,8

    Здравейте, колеги!Доста се порових из форума, но въпреки това у мен останаха няколко въпроса и затова реших да пусна тази многократно предъвквана тема.Налага ми се да сменя съединител и след кратко маркетингово проучване установих огромни разлики в цените на предлаганите резервни части.Най-евтините са по 110 лв., но ме предупредиха, че са без никаква гаранция за пробега, така че те отпадат от класацията.Валео и АР варират като цени между 220 и 300 лв. Доколкото знам това са фабричните марки, но от сервиза, където ще го сменям ме предупредиха, че поне 50% от тях са менте и риска е много голям. Насочиха ме към Люк и Сакс, но такива не мога да открия по магазините.Въпросите ми са следните:Някой знае ли къде мога да намеря някоя от последните 2 марки?Какво означава, че Валео имат гаранция за пробег? Ще ми върнат ли парите ако се прецака по-рано? (Едва ли, ама да си питам)Има ли и други марки, които да търся и евентуално къде? Как са като цени?Ами, това е общо взето, предварително благодаря на отзовалите се, че времето до празниците е малко, а без кола е терсене...
    Shit happens, sometimes...
    Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
    Marea 1.8 HLX - червена като аватара

    #2
    Поразрових се в чичо гугъл и така като гледам ги има в Евро 07 и в някакъв склад в "Дружба" ето погледни темата, има и онлайн. http://www.bmwpower-bg.net/forums/vi...0a543e72bf6eac http://www.chasti.info/detail.php?id=3620
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Мерси, колега, но тези телефони, които ги има в линка не работят. Утре може да ида и на крак до "Тих труд", ако не намеря другаде.
      Shit happens, sometimes...
      Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
      Marea 1.8 HLX - червена като аватара

      Коментар

      Working...
      X