Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изчезване на ток

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изчезване на ток

    С фиат Мареа комби 1.8 бензин съм. Има и газоба уредба. Няколко пъти загадъчно изчезва тока. До последния електрон. Смених акумулатора и една година нямаше проблем. наскоро обаче една сутрин токът пак беше изчезнал - напълно разреден акумулатор. Предзния ден карах колата, палеше нормално до вечерта. Нямаше нищо забравено, няма никакви утечки при две проверки. заредих го и кара, но това не ми дава спокойствие. Какво става, духове ли изпиват тока, как и къде изчезва? Да не би все пак да е от акумулаторите и този също да плаче за смяна?
    FIAT Marea Weekend 1.8 бензин/газ 115 к. с. 1997 г.

    #2
    Зареждането в нормите ли е? Може също някое реле да ти залепва.

    Коментар


      #3
      Нали направих две проверки. Зарежда нормално, няма утечки, вече една седмица работи нормално. Просто със стария акумулатор три пъти изчезна тока, първият път акумулаторът имаше ток и при поставянето му обратно токът се появи. Отдадоха го на рестартирането - натрупани грешки. Смених го и проблемът изчезна. Но сега отново токът изчезна. Този път акумулаторът беше разреден напълно. След зареждането проработи и до днес.
      FIAT Marea Weekend 1.8 бензин/газ 115 к. с. 1997 г.

      Коментар


        #4
        ток

        според мен колега не търси проблема в акумолатора , а в някое от релетата наистина ти залепва, и може би не винаги, провери им пластините дали са нагоряли
        фиат мареа 2.4тд
        опел фронтера

        Коментар

        Working...
        X