Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти от Fiat Punto пасват ли точно на Fiat Marea ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти от Fiat Punto пасват ли точно на Fiat Marea ...

    Здравейте, значи пред дилема съм защото видях едни перфектни джанти 15_ки от Punto 1999г. а моята Marea е 1997г. И сега незнам далище впасне точно на главините и за това се чудя какво да правя ...Моляви се ако някой знае да пише, та да знам какво да направя !!!Благодаря предварително и ще чакам ...

    #2
    Алумиеви ли са джантите или железни? Ако са железни, то тогава не са подходящи защото са по-тесни и са направени от по тънка стомана!!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Междуболтовото растояние е еднакво, трябва да видиш колко е офсета, но предполагам, че ще паснат.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        Executer написа:
        Алумиеви ли са джантите или железни? Ако са железни, то тогава не са подходящи защото са по-тесни и са направени от по тънка стомана!!
        Алуминиеви са джантите и ми казва човека, че на Brava ще станат,но не знам искам да съм сигурен, защото с едни други стана пакобъркване пак ми казаха, че са точни, но не станаха ...

        Коментар

        Working...
        X