Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

смятам да си направя ремонт по колата моля помогнете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    смятам да си направя ремонт по колата моля помогнете

    1. въпроса ми е искам да си смажа лагера на задна дясна главина че в завой вие как става и ако някой има снимки и може да помогне моля за помощ.2. като включа компресора на климатика някоя ролка почва да ми вие леко може ли с някаква смазка да се оправи и къде трябва да пръскам .3. ляво каре почна леко да чука в завой и въпроса ми е ако го напълня с грес ще се оправи ли проблема (казаха ми че ако го напълня ще се скъса маншона )моля помагайте

    #2
    колега тези неща се сменят няма такъв филм смазване каре се сменя лагер също а за климатика може ремака да е по хлабав
    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

    Коментар


      #3
      ами бях при майстор и той ми каза да карам така не било страшно защото много слабо се чува ама мен ме дразни и затова искам да ги смажа поне да не се чуват

      Коментар


        #4
        Няма вариант със смазване. Смени само тази ролка. А ако не си сменял ремък когато е трябвало по добре го сменяй заедно със всичките ролки. Колкото до карето и лагера отговора е същия смяна.
        Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
        2000г.
        Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

        Коментар


          #5
          Значи, скии ся как се оправя ти не ги слушаи колегите че с смазване не става, много разбира те. Начи сваляш задната главина и ша видиш лагера, преди това от аптеката но с рецепта че вече не дават ще си искаш Вазелин 2 тубички толкова е за заден лагер за преден отива една. Може преди да смажеш лагера с кислородна вода да дезенфикцираш съчмите му. Смазваш и готово. За карето дето тропа тва е от износени стави също става с смазване ама с Волтарен емул гел които много точно локализира болката, пак от аптеката и пак с рецепта. За тва дет ти хърка в климатика, този път ще минеш по тънко може с мокра кърпа с оцет да го завиеш хубаво така ще се намали работната му температура и ще млъкне веднъж за винаги ша ме сбъркаш от смях с тая грес като доктор куин лечителката сичко с грес се оправя Сори за спама ама ми доиде музата А сега сериозно, задния лагер главина се сменя, климатика като се включен си има един такъв стандартен шум друг е въпроса ако чуваш ясно че ролката вие- сменя се! За карето, по добре не го пипаи с това каре ще изкараш много повече километри от колкото с което и да било друго. Говоря ако ти прещраква леко когато си навил пълен волана. Ако се чува в завои си е за смяна.
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #6
            ооооо лечителю ти само от аптеката ли ползваш продукти .Други предложения има ли

            Коментар


              #7
              lubomm написа:
              ооооо лечителю ти само от аптеката ли ползваш продукти .Други предложения има ли
              Има,има...За климатика съвет не мога да ти дам,но лагера - смяна,а карето ако не е много разтропано го размени с другото и известно време няма да имаш проблем.
              Fiat Punto 1.1 6Speed

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Slavi_Lancia написа:
                  Значи, скии ся как се оправя ти не ги слушаи колегите че с смазване не става, много разбира те. Начи сваляш задната главина и ша видиш лагера, преди това от аптеката но с рецепта че вече не дават ще си искаш Вазелин 2 тубички толкова е за заден лагер за преден отива една. Може преди да смажеш лагера с кислородна вода да дезенфикцираш съчмите му. Смазваш и готово. За карето дето тропа тва е от износени стави също става с смазване ама с Волтарен емул гел които много точно локализира болката, пак от аптеката и пак с рецепта. За тва дет ти хърка в климатика, този път ще минеш по тънко може с мокра кърпа с оцет да го завиеш хубаво така ще се намали работната му температура и ще млъкне веднъж за винаги ша ме сбъркаш от смях с тая грес като доктор куин лечителката сичко с грес се оправя Сори за спама ама ми доиде музата А сега сериозно, задния лагер главина се сменя, климатика като се включен си има един такъв стандартен шум друг е въпроса ако чуваш ясно че ролката вие- сменя се! За карето, по добре не го пипаи с това каре ще изкараш много повече километри от колкото с което и да било друго. Говоря ако ти прещраква леко когато си навил пълен волана. Ако се чува в завои си е за смяна.
                  Луда работа
                  Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                  Коментар


                    #10
                    е нищо де нека си поиграе човека да разменя , майстора да взема парички, и да си е направо абониран за него .
                    Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
                    ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

                    Коментар

                    Working...
                    X