Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подготовка на автомобила за експолатация в летни условия.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Мерси колега

    Коментар


      #17
      вчера си измих двата радиаторанаиситна ефекта е неочаквама колко боклуци излязохасега по-добре работи и климатика и не заграва повече от средата
      Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

      Коментар


        #18
        Няма да коментирам мръсотията. Това е мръсотия, която изтича, след като радиаторът е обилно измит с вода, и препарат медикс теракота. След миенето с препарата започна да тече само чиста вода при поливането му. След това накиснах с обезмаслител меглио, и при плакненето излезе това: (Картинка. Все едно изобщо не го бях мил ) Колеги, ВАШИТЕ радиатори са същите, вЕрвайте ми, ако никога не сте ги мили. Според мен ефектът е като от почистването на обикновен компютърен радиатор, който никога не е чистен.
        Прикачени файлове

        Коментар


          #19
          И аз като колегата alvanovo измих климатичния радиатор - кондензатора, и определено се усеща разлика. Духа доволно студено, а перките включват много по- рядко, и за по-малко време определено. Радиаторът се сваля за 10-15 минути, и се качва за толкова, като дори не е нужно да се източва , ако се прави само външно миене. После само се добавя малко антифриз, може би по-малко от литър. (ЖТД) Пррепоръчвам го още веднъж - миене на радиатори с обезмаслител, и почистване на боклука между тях, за да не стане като при мен - спукан от нищо.

          Коментар


            #20
            ogi28b написа:
            И аз като колегата alvanovo измих климатичния радиатор - кондензатора, и определено се усеща разлика. Духа доволно студено, а перките включват много по- рядко, и за по-малко време определено. Радиаторът се сваля за 10-15 минути, и се качва за толкова, като дори не е нужно да се източва , ако се прави само външно миене. После само се добавя малко антифриз, може би по-малко от литър. (ЖТД) Пррепоръчвам го още веднъж - миене на радиатори с обезмаслител, и почистване на боклука между тях, за да не стане като при мен - спукан от нищо.
            днес пак се загледах в стрелката за температуране успя да качи стредатас климатик и бавно каранеима ефект, даже се замислям да правя така всяка пролет-профилактично
            Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

            Коментар


              #21
              toocool написа:
              Аз пък не виждам причина да четеш темата, щом не те интересува, карай си колата, прави с нея каквото искаш и не пиши глупости.
              АБЕ КАКВО става напоследък,вие не гледате ли откога са мненията които коментирате? Мнение отпреди повече от година и сега за какво изобщо пишеш?
              ex.Мареа ТД100

              Коментар

              Working...
              X