Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за боя за фаровете?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за боя за фаровете?

    Колеги имам следния въпрос.Каква боя трябва да зема защото искам да си боядисам фаровете в цвета на колата,защото ще ги отварям да ги почиствам и искам да свърша тая работа.Ще зема боя с цвета на колата,но нещо друго трябва ли да взимам за да фане по добре боята да не олюпи боята от топлината.Защото един маистор(познат) е боядисал на някаква кола фаровете и се е обелила боята.Става въпрос за фаровете с лупи.Мерси предварително.

    #2
    Re: Въпрос за боя за фаровете?

    batkoty написа:
    Колеги имам следния въпрос.Каква боя трябва да зема защото искам да си боядисам фаровете в цвета на колата,защото ще ги отварям да ги почиствам и искам да свърша тая работа.Ще зема боя с цвета на колата,но нещо друго трябва ли да взимам за да фане по добре боята да не олюпи боята от топлината.Защото един маистор(познат) е боядисал на някаква кола фаровете и се е обелила боята.Става въпрос за фаровете с лупи.Мерси предварително.
    кво да си боядисаш???????? Yellow_Flash_Colorz_PDT_24 може би искаш да си смениш крушките на фаровете с цветни или да си смениш рефлекторите ????

    Коментар


      #3
      Фароевете моите са с лупи.Пласмасата черната която държи всичко искам да я боядисам.Виждал съм няколко коли с така боядисани фараве и ми харесаха много

      Коментар


        #4
        Х

        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=41135 както на този колега фаровете са му боядисани зелени само че при мен ще са тъмно син металик.

        Коментар


          #5
          batkoty написа:
          Фароевете моите са с лупи.Пласмасата черната която държи всичко искам да я боядисам.Виждал съм няколко коли с така боядисани фараве и ми харесаха много
          аха, ми вземи си спрей за пластмаси .има ги с гланц или мат .аз си боядисъх пластмасите където държат халогените за бронята с такъв спрей.вече 5 месеца няма падане на боя и дори пръсках без да свалям лака и боята на пластмасите ,които бяха тъмно сини

          Коментар


            #6
            batkoty написа:
            Фароевете моите са с лупи.Пласмасата черната която държи всичко искам да я боядисам.Виждал съм няколко коли с така боядисани фараве и ми харесаха много
            Тази пластмаса не държи нищо ами разделя само отделните секции на светлините.Държи само себе си.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              X

              аха.ем такъв спреи няма да ми свърши работа защото трябва да е в цвета на колата,а моита е някъв странен син.

              Коментар


                #8
                Х

                ще отида и ще си купя 100гр боя кат моя цвят според номера ми на моята но въпроса е да не падне боята

                Коментар


                  #9
                  Re: Х

                  batkoty написа:
                  ще отида и ще си купя 100гр боя кат моя цвят според номера ми на моята но въпроса е да не падне боята
                  питай колегата с бравото зеленото да ти каже де.а ми мисля че се слагаще нещо наречено "щприц кит" или нещо такова.майсторите му викат щприцоване ,ам аз не съм вещ по тая тема за тия работи с бояджийските термини.ако някой даде съвет различен от спрей за пластмаса и аз мога да го пробвам

                  Коментар


                    #10
                    х

                    Ще го попитам колега

                    Коментар

                    Working...
                    X