Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дебитомер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дебитомер

    Искам да попитам и някой ако може да ми помогне. Когато е развален дебитомера, влияе ли на разхода, ако колата е на метан?

    #2
    Аз мисля, че не. Преди имах Опел с развален дебитомер на газ изобщо нямах проблеми, но тая пуста газ и го развали..гърмеше, гърмеше и му се е*а мамата ..на бензин неискаше и да чуе да тръгне, но много отдавна се сбогувах за щастие с тоя опел! Сега се кефя с пунтака и съм много доволен :D Пу да не му уруки...

    Коментар


      #3
      защо тогава ми варират оборотите и на газ? Даже последно време взе много да ми гасне. Да не е от метана?

      Коментар


        #4
        колега,и аз го имам същият проблем,и в сервиза немогат да разберат от какво е,целия двигател се тресе,и гогато си реши и гасне,а на диагностиката нищо не излиза,и на метан и на бензин,се не даржи обороти

        Коментар


          #5
          Колега на мен на бензин ми държи даже много високи оборити и я карах на диагностика и ми казаха,че дебитомера ми е за смяна,ама тук от няколко дена ми гасне на газ.Преди не правеше така

          Коментар


            #6
            Едно тъпо предложение: Оправете си дебитомерите и ги махайте тия газове и метани..

            Коментар


              #7
              е,това е истината.караите само на бензин.нqма проблеми сас оборотите.и как така на диагностика не могат да откриqт проблема?
              marea.2000:20v:150kc

              Коментар


                #8
                При мен казаха,че дебитомера е за смяна като ми направиха диагностика

                Коментар

                Working...
                X