Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с заден мост на пунто 94г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с заден мост на пунто 94г.

    проблемчето е следното след като сложих летните гуми 195/55 Р15 от дясната страна,като кача хора от зад задно дясно колело опира в калника от страни (не в пткалника) и на гумата има следа от триенето и оште по интересното е че това се получава само на дясната гума а и тя е по близа до калника отколкото лява,при лявата си вкарвам спокоино пръстите докато при дясната не става.ДАВАИТЕ СЪВЕТИ КАКВО ДА СЕ ПРАВИпс:преди месец смених четрите тампони на задния мост.И днес питах за проблема ми с гумата и ми обяснявах за някакви лагери на моста кито се разбивали.Та може ли да е от тях?пунто 1.2 75 94г клима.
    Пунто 1.2 75 94г климатик SX

    #2
    Първо - гумите ти са с висок профил - размера трябва да е 195/50 R15 и второто нещо - погледни дали задните ти гуми са "разкрачени" ето така /---- или поне така |---- Възможно е и да е от лагерите на носачите!

    Коментар


      #3
      ///// написа:
      Първо - гумите ти са с висок профил - размера трябва да е 195/50 R15 и второто нещо - погледни дали задните ти гуми са "разкрачени" ето така /---- или поне така |---- Възможно е и да е от лагерите на носачите!
      май са като второто което показваш заначи е възможно да е от лагера? като го сменям и двата ли да сменям или само повредения? и каде се намира точно ако ми пратиш схема ще съм ти признателен,че не мога да отворя ’’ипера’’
      Пунто 1.2 75 94г климатик SX

      Коментар


        #4
        става дума за ремонтен комплект - струва около 40-45 лева - болт, с пластмасови втулки и два лагера... пусни търсачката има такива теми и снимки - сега нямам време аз да ги търся.п.п. що не сложи 17-ки - те можеше да не опират
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          п.п. що не сложи 17-ки - те можеше да не опират [/quote]ха ха...Е нали трябва да е красиво на 13-ски е като лагерница а на 14-ски малко по добре ама пак е като децка количка.Красотата изисква жертви
          Пунто 1.2 75 94г климатик SX

          Коментар

          Working...
          X