Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОМОЩ!!!Задна чистачка на типо изтръгната :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПОМОЩ!!!Задна чистачка на типо изтръгната :(

    колеги помагаите някои ми е изтрагнал задната чистачка на типото и сега се чудя как да я оправя.иначе си бачкаше мн добре.сега целия механизъм ли трябва да сменя или само задното рамо(механизама които се вижда)може да се кути от някои сервиз.ако някои знае да помага и да дава мнения по вапроса
    :P

    #2
    колега бягай в някоя морга и си земи рамо да видиш дали става нещо от механизма , защото може да са изкривили или разместили нещо по задвижването.с питане само няма да стане .ебаси гадното племе!!!! на кой му е пречила тая чистачак сега ??????? Yellow_Flash_Colorz_PDT_21

    Коментар


      #3
      мерси

      мерис колега за савета и аз си помислих да отида в някои морга да разгледам но като се поосвободя малко.Да и аз им се чудя на хората на кои му е трябвало тази чистачка.Само ми отварят допалнително работа.И пак ти благодаря за съвета
      :P

      Коментар


        #4
        По 10лв. вървят, едва ли ще е проблем да намериш.А и в "купува" има доста Типо-та.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          Пише се колега - изтръгната,съвет,механизъм.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            ЕЕЕЕЙ Мамито им мръсно да му изсъхнат м..урите на тоя. Във Търново на моргата на СБА има за по 5лв. всякакви рамена.има дори и с чистачки и ветробранчета.
            FIAT BRAVA 1.6 16v

            Коментар


              #7
              мерси

              Мерси колега "торнадо" за намирането на правописната грешка от моя страна . Сащо така и на колегата от Търново които ми каза че на СБА варвят по 5 лева. ако не ис намеря на изгодна цена ще прискоча до Търново и ще проверя там.Благодатя ти за информацията колеги
              :P

              Коментар

              Working...
              X