Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Струва ли си?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Струва ли си?

    Здравейте,в момента карам Фиат Купе 1.8 16В, 96 г.,в много добро състояние. Струва ли си да го сменям с някое Купе 20В 154 к.с., 2-3 години по младо от моето? Струват ли си главоболията по продажбата и покупката на колите, за да взема 20В. По принцип го искам, но като се замисля, че трябва да се разхождам до София да оглеждам, да продавам и т.н. и всичко, заради 1 сек. по-добро ускорение...Ако беше 16В Турбо, щях да съм доста по-склонен да го сменя, но май няма читави тук.Та какво ще кажете вие по този въпрос?П.С. В момента моето ми харчи 10-11 градско, като рядко вдигам над 2300 оборота. При същото каране, колко ще ми харчи 20В ?

    #2
    Колега,аз не съм специалист,но моето мнение е да не се занимаваш с глупости ...
    Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
    ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
    ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
    ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

    Коментар


      #3
      А ако сложа 1 чип на моето... ще стане с параметри близки до 20В, но ще е по-леко...

      Коментар


        #4
        колега, ти искаш спортна кола, а в същото време се интересуваш колко харчи и я караш до 2300 оборота- според мен са несъвместими тези неща.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Еми тука нацвъкаха светофари през 200 метра. Вдигам 50 и по инерция стигам до другия светофар и чакам... Интересувам се колко харчи, защото съм чувал разни митове и легенди за 15-18/100 за тоя двигател. Ако ще ми харчи 50 % повече не си струва.

          Коментар

          Working...
          X