Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo GT какво му е специалното ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo GT какво му е специалното ???

    Здравейте търсачката не ми даде отговор за това реших да пусна темичката. Питането ми е относно това какво е специалното на BRAVO GT серията... вижда се спойлерчето салона вътре .... ноя някой хора разправят че скоростната кутия била друга, други казват че съединителя бил керамичен, а трети казват че окачването било еди какво си. Та исках да питам някой ако знае реално кое му е по-специалното на GT изпълнението моля да каже.

    #2
    Чак толкова не ми се вярва да бъде.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Не варвам да има някаква разлика в двигателя, трансмисията и ходовата част между стандартната и ГТ версията. Предполагам,че има разлика в оборудването и можеби някой друг декоративен елемент в ГТ-то. Керамичен съединител - гладна кокошка просо сънува.
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #4
        За керамиката и фаянса и на мен не ми се вярва хахах. Ама скоростната кутия казват че на другите фиатчета примерно задна скорост трябвало да се натисне лоста за да се включи докато на моето GT си влиза нормално без натискане на долу.

        Коментар


          #5
          sako_dj написа:
          За керамиката и фаянса и на мен не ми се вярва хахах. Ама скоростната кутия казват че на другите фиатчета примерно задна скорост трябвало да се натисне лоста за да се включи докато на моето GT си влиза нормално без натискане на долу.
          То не е май от означението GT ами от това ,че си с дизел.На Бравото ми 1,4 бензин се натиска лоста надолу за задна ,а при Мареата 1,9 дизел не се натиска.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            GT е ниво на оборудваненищо другодвигателите са два - 1,8 бензин и 1,9 JTD
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Sev написа:
              GT е ниво на оборудваненищо другодвигателите са два - 1,8 бензин и 1,9 JTD
              В какъв смисъл два двигателя и 1,9 ТД 100 също има GT.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                GT - Grande TourismoСпойлера, летите джанти, салона, белия километраж (не всички са с бели), някои казват, че GT возило малко по-твърдо, но ако сравняват с Браво с 14" разликата идва от по-високите гуми 185/60/14 срещу 195/50/15" на GT-то.Друго май не се сещам.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  emzo написа:
                  GT - Grande TourismoСпойлера, летите джанти, салона, белия километраж (не всички са с бели), някои казват, че GT возило малко по-твърдо, но ако сравняват с Браво с 14" разликата идва от по-високите гуми 185/60/14 срещу 195/50/15" на GT-то.Друго май не се сещам.
                  И окачването май е друго колега.

                  Коментар


                    #10
                    Tornado написа:
                    Sev написа:
                    GT е ниво на оборудваненищо другодвигателите са два - 1,8 бензин и 1,9 JTD
                    В какъв смисъл два двигателя и 1,9 ТД 100 също има GT.
                    можепросто не съм мяркал
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      naskobg написа:
                      emzo написа:
                      GT - Grande TourismoСпойлера, летите джанти, салона, белия километраж (не всички са с бели), някои казват, че GT возило малко по-твърдо, но ако сравняват с Браво с 14" разликата идва от по-високите гуми 185/60/14 срещу 195/50/15" на GT-то.Друго май не се сещам.
                      И окачването май е друго колега.
                      Какво значи окачването е друго? Да не мислиш, че за ГТ изпълнението ФИАТ ще направят друго окачване? Единствено може би разликата да е в пружините и амортисьорите.
                      SEAT Leon Cupra 300
                      Triumph Street Triple 765 R

                      Коментар


                        #12
                        Окачването е 1:1, разликата идва от размера на гумите !Нали сменях носач, никой не ме пита GT ли ми е колата или да :D
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          VooDoo написа:
                          naskobg написа:
                          emzo написа:
                          GT - Grande TourismoСпойлера, летите джанти, салона, белия километраж (не всички са с бели), някои казват, че GT возило малко по-твърдо, но ако сравняват с Браво с 14" разликата идва от по-високите гуми 185/60/14 срещу 195/50/15" на GT-то.Друго май не се сещам.
                          И окачването май е друго колега.
                          Какво значи окачването е друго? Да не мислиш, че за ГТ изпълнението ФИАТ ще направят друго окачване? Единствено може би разликата да е в пружините и амортисьорите.
                          В понятието "окачване" влизат и пружините колега.

                          Коментар


                            #14
                            Tornado написа:
                            То не е май от означението GT ами от това ,че си с дизел.На Бравото ми 1,4 бензин се натиска лоста надолу за задна ,а при Мареата 1,9 дизел не се натиска.
                            на марея 1.6 бензин не се натиска също.
                            Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
                            Moonsteppers - All over the world and beyond ...

                            Коментар


                              #15
                              Беалетата при GT-то - щанга като на Мареа ли е или е като на Брава/Браво?

                              Коментар

                              Working...
                              X