Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

споделете разход на гориво на fiat uno

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    споделете разход на гориво на fiat uno

    Нов съм колеги за тово извинявам се предварително ако не съм направил нещо както трябва... Мoля за мнение ако някой кара fiat uno. Моят е 60 SX 1990г. карбуратор и колкото и да се стопля разхода не пада под 10л. на 100 бензин градско. Зимата като беше по-студено отиваше към 12 и нагоре. Двигателчетто загрява колата не върви постоянно студена, дококото знам /не съм проверявал/ свещите са сменяни скоро, може би толкова си гори старата щайгичка ....

    #2
    Сменял ли си въздушния филтър ако не си го смения защо не достига достатъчно въздух.Ако си на газ може да е развартяно много ,,кранчето’’.Моето уно е 1.0 45к.с. и гори 4-5бенз или 6-7 газ градско извън градско.Другото ми уно е 1.4 75к.с то гореше околко 8 бенз градско извън градско 6-6,5 според зависи.Също така колата има ли инерция и ако няма може да има клеясало цилиндърче на предните спирачки и да задържа колелото и за това да се мъчи колата и да гори повече.И другия проблем може да е във много ,,спортното каране’’.

    Коментар


      #3
      Бившето ми Уно,1.3 Tie,105 кс - 8-13 градско според зависи от десния крак,6-7 извънградско
      Fiat Punto 1.1 6Speed

      Коментар


        #4
        Въздушен филтър е сменен преди не повече от 1000км. инерция има, а за "спортното каране" мисля си че даже е "пенсионерско" :D . Благодарско за съветите явно ще я водя на некоя "баячка" майстор де....

        Коментар

        Working...
        X