Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с фаровете на Бравото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с фаровете на Бравото

    Тази вечер рещих да си сваля малко фаровете на Бравото, но тъй като нямам ел.фарове отворих капака и започнах да завъртам наляво надясно десния и го направих, но лявия след няколко завъртания започна да се върти много лесно изведнъж все едно зъбчето се изхаби или се счупи, но не ми се стори че е счупено.Мисля от дълго експлатиране да са е изхабило.....Та въпроса ми е дали това нещо отзад на фаровете където се наглася с инбусен ключ или отверка дали може да се смени с ново или поне втора ръка от някоя морга?Или трябва нов фар?

    #2
    това е модул, сменя се или с ел.моторче , или с механично,друг въпрос е ако си счупил захващането му вътре в фара.аз бих свалил фара и огледал ситуацията, но аз го свалям фара за 3 минути по часовника от тренинг - аз ако не си го правил може да го понатрошиш или да ти отнеме 20- 30 минути

    Коментар


      #3
      Фаровете и аз ги свалям много бързо, те са на два болта и една ябълка.Но това вътре дали може да се смени?Вчера смед като стана тази авария ..... фара го повдигнах на ръка и развих голямото кръгче (така да го нареча) към купето където е, а не това което сочи нагоре към капака и се вдигна целия рефлектор.Абе закърпих положението ама трябва да се оправи.Незнам дано да се сменя.....

      Коментар

      Working...
      X